Přejít na výpis diskuzí

Čarodějky

FILM 4.3.2007 
744 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte

    Nevíte jak se jmenuje herec který hraje cole turner? Dík za odpověď.
    • Re: Nevíte

      Colea Turnera hraje herec Julian McMahon
  • CHARMED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Achooooooooj lidi!!!!! Já ČARODĚJKY úplně(ALE FAKTICKY ÚPLNĚ!!!!!!!) ŽERUUUU..... Je to cooooooooooooooooool seriál!!!!! Kdyby nebyla blbá škola, tak stíhám ČARODĚJKY upa dobře.... Ale ja ta po...... škola *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* Chjoooo.... ZRUŠIT ŠKOOOLY!!!!!! BO AŤ SE MŮŽU DÍVAT NA CHARMEDKY..... KDO LAFUJE CHARMEDKY TAK JAKO JÁ, TAK PÍSNĚTE NA MŮJ MAJLÍK.... jackues@seznam.cz .... KDYŽ TAK SI VYMĚNÍME AJSKA (ICQ). TACH CHoOY LIDI...A PÍÍÍÍÍSNĚTE!!!!!!! I LOVE CHARMED
  • Charmed is great

    Charmed forever. Charmed is great. I love Charmed *14*
    • Re: Charmed is great

      když neumíš anglicky tak nic nepiš...
      • Re: Re: Charmed is great

        TOSNAD NE.ŽENSKA JA TAKY UMIM ANGLICKY
  • poradit plsky

    ahojky..tak za 1,dneska 26.2.08 byl v televizi poslední díl čarodejek??nebo bude další...???
    2,stale nechapu jak misto prue se najednou objevila paige?plsky odpovedettt *9*
  • Díly čarodějek

    Pomozte mi někdo.Kde se dají zkouknout celé starší díly.Některé díly jsem neviděla a nerada bych o ně přišla.Prosím. *1*
  • Prosím spěchá

    Prosím vás nevíte jak se jmenuje jejich kočička ? Prosim specha
    • Re: Prosím spěchá

      jejich kočka se jmenuje kitt
      • Re: Re: Prosím spěchá

        Děkuji
  • kikikina

    Dnešní díl:Boží!

    Dnešní díl byl boží přišel chris a čarodějky se proměnily na bohyně!.....Prostě boží!...Zítra bude pokračování!...už se těším!
    • elisssss

      Re: Dnešní díl:Boží!

      ja takyy a moc se tesim....chudak Leo jak tam brečel :-(...hele nevíš kdy zjistí ze je chris synem piper a lea a Wayetuv mladší bratr??Jinak...to byl super díl...ten včerejší byl o ničem. mejte se *14* *14* *14* *14* I LOVE CHARMED *14* *14*
      • kikikina

        Re: Re: Dnešní díl:Boží!

        To sem taky zvědavá kdy na to přijdou!...
        • kikikina

          Re: Re: Re: Dnešní díl:Boží!

          Ale ten díl včera byl docela dobrej ne?.....Mě se líbil!Hlavně jak babička vyvolala předky rodu halliwelu a wyatta požehnaly!... *3* *14*
    • majka111

      Re: Dnešní díl:Boží!

      no,a já jsem dnešní díl neviděla a neuvidim ani zítra,protože mám odpoledku *9*
      • elisssss

        Re: Re: Dnešní díl:Boží!

        tk se na to podívej pak večer na iserialy.sk ... mej se *3*
        • kikikina

          Re: Re: Re: Dnešní díl:Boží!

          Jj musim se taky podívat na stránkách!...Zítra máme taky odpoledky!...Ach jo *9* !.....Ale co!...nevadí!...charmed forever!
          • mamikalka

            Re: Re: Re: Re: Dnešní díl:Boží!

            jj ja mam taky odpoledku ee to nááááááááááá chovno............. ale to stema bohynema bylo fakt dobrýýýýýýýý *4*
            • kikikina

              Re: Re: Re: Re: Re: Dnešní díl:Boží!

              Jj jeto na prd!....Budu mít rači 6 hodin než nevidět čarodějky!.......Ach jo já ten díl už chci vidět!.......
          • mamikalka

            Re: Re: Re: Re: Dnešní díl:Boží!

            jj ja mam taky odpoledku ee to nááááááááááá chovno............. ale to stema bohynema bylo fakt dobrýýýýýýýý *4*
  • Konec

    Včera jsem na netu viděla poslední díl Čarodějek.Brečela jsem jako želva. *9* *14*
  • KONEC CARODEJEK!!!!

    Hej to je v haji ze uz konci!!!!!!! *9* *9*
    • Re: KONEC CARODEJEK!!!!

      A nebo zkoukni tohle...tam teda nejsou stejný učesy z předchozích epizod a je tam dokonce nová herečka http://www.youtube.com/watch?v=o8mI 1d3gTPQ *3*
    • Re: KONEC CARODEJEK!!!!

      koukni se sem...píše se tu ještě o 9. a 10. serii http://charmed-net.de/en/ *13*
      • Re: Re: KONEC CARODEJEK!!!!

        Ano, ale když tu stránku prozkoumáte tak zjistíte, že jsou to pouze fiktivní internetové díly psané fanoušky. Pouze jako text. *4*
        • Re: Re: Re: KONEC CARODEJEK!!!!

          jj už vim
  • fisqa

    Prue

    Nevíte náhodou někdo jak zemřela Prue?Jestli jo tak pls odepište.Předem díky.
    • anick.aaa

      Re: Prue

      dém zabil Piper a Prue a Leo mohl zachránit jen jednu z nich a zamozřejmě zachrání Piper a Prue umíra! *9* *16*
      • kikikina

        Re: Re: Prue

        Prue zabil démon Shax démon a zabiják zdroje! *16*
    • monis159

      Re: Prue

      prue zabil demon... *9*
      • fisqa

        Re: Re: Prue

        Mno to já vím ale jaký a jak?Plsky napište!
        • anick.aaa

          Re: Re: Re: Prue

          nějákej Shax sox

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit