Přejít na výpis diskuzí

Čarodějky

FILM 4.3.2007 
744 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konec!!!!!!!!!

    Tak nám Čarodějky skončili!Ještě nikdy,po skončení žádného seriálu jsem tak nebrečela.Bude se mi stýskat!Ještěže na You Tube je hodně videí,abych si je mohla připomínat.Zdravím všechny fandy.Ahoj. *14*
    • Re: Konec!!!!!!!!!

      Hojky, nevidela jsem ted posledni dil, jak to skoncilo???? please!! Videla jsem naposledy jak vybuchl barak. diky *5*
  • maeve

    Dobré

    Dobrý seriál. Dřív jsem ho fakt žrala, teď už tak moc ne, ale vždycky se na něj ráda podívám *4*
    • mamikalka

      Re: Dobré

      jojo přesně tak hele tak mě napadlo co třeba nak založit na fejsu skupinu charmed mmm *7* *7* *7* jako my co si tady pišem vite *3*
      • elisssss

        Re: Re: Dobré

        ta na facebooku už je...sice ne přímo pro sobnosti.cz (tady co píšou) ale nějaká tam je :-)
        • kikikina

          Re: Re: Re: Dobré

          Já mám na facebooku stránku Charmed..Ale na facebooku jich je vážně hodně řekla bych tak přes 200 *14*
  • Program?

    ahoj nevíte jestli teď dávají Čarodějky ještě někde jinde než na prima CooL? nestihla sem začátek 1.série a 2.díl ve 3.sérii... *9*
    • Re: Program?

      ano dávají do 5 série *4*
  • Boooží

    dost dobrý *3* *3* *3* *3* *3* *15* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ???

    prosím vas nevíte nahodou v jaké sérii a v jakém díle prue zemře?byla bych ráda kdyby sta odepsali díky
    • elisssss

      Re: ???

      3 série 22 díl
  • Nej seriál

    Podle Čarodějky je vážně nejlepší, nejpromyšlenější a nejdokonalejší seriál, kterej znám. Škoda ale, že museli zkončit 8.sérii *9*
    • Re: Nej seriál

      ahoj jj charmed sou dakt nej nej...tak je upe žeru..jen Athéna Pallas??Nejsi náhodou Markéta???A máš sestru Terku jestli jo tak písni...páč takovou přezdívku nemůže mít nikdo jinej...a jestli ne tak sry *1* *1* *4* ......já teda taky moc nestíhám ale nahrávám!! *14* *14* čus a charmed forever!!
    • Re: Nej seriál

      ne podle... ale podle mě *3*
  • stránky o 9.sérii

    Ahojky.Souhlasím.Čarodějky nejsuprsuprsuprsupr seriál který kdy byl.Jen jedna informace mám stránky na kterých je vymyškená 9.série a jiné vcěii.Kdo měl rád Prue tak si tam taky přijde na své protože se v mojí 9.sérii vrátí a už tedy ne moc tři ale moc čtyř.Ale víc se díozvíte když tam zajdete.....mocinky se omnlouvám za reklamu ale myslím že by vás to možná mohlo zajímat.A moje nejoblíbenější serie je třtí a díl Dobro,zlo a nemrtví.Jen tak pro informaci *4* *3* A nejoblíbenější čarodějka?VŠECHNY *3* Neumím si mezi nimi vybrat,všechny jsou skvělý *4* *3* *14* *14* Tyjo to jsem se zase rozkecala.Tak ještě jednou se omlouvám za reklamu a CHARMED FOREVER *14* *14*
    • mamikalka

      Re: stránky o 9.sérii

      a jakaa je ta adresa? *7* ? *7* ?
      • mamikalka

        Re: Re: stránky o 9.sérii

        sory už fim zapomela jsem si prečist 1 vodkaz
        uups *14*
    • Re: stránky o 9.sérii

      Jj, Dobro, zlo a nemttví se mi taky líbí... A pak ještě ten díl, jak je Prue empatička(nwm jak se jmenuje)
      • Re: Re: stránky o 9.sérii

        opravdu je to dobrý díl, taky se mi líbí *14*
      • Re: Re: stránky o 9.sérii

        jmenuje se to Prokletá empatie *3* *4*
        • Re: Re: Re: stránky o 9.sérii

          Jj, tak to se mi taky líbí... *3*
  • už vím!!!

    Už vím jak se jmenuje!!!Victor Webster!! *3* *8* *15*
  • sanduli

    Čarodějky

    Čarodějky jsou nej seriál na světě,už aby tady byla 9.série *14* *14* *14*
  • anick.aaa

    chArmEd fOrErwA

    Charmed je nejnejnej seriál na světě!ALe škoda že se nenatočila 9.řada!Nejlepší a nejmocnější čarodějka je Prue Halliwellova!!!Všechy herečky i herci jsou supa!!!!:o* :o)(škoda že na primě skončí 1.dílem 1.částí 5.řady!!!!)
    • cole

      Re: chArmEd fOrErwA

      jj 22.6 už je nebudou davat to si ta prima dela prdel to je na zabití a ještě ktomu ani celou část jen 1 díl.
      • kikikina

        Re: Re: chArmEd fOrErwA

        To ne já nechci!nemijou skončit ne ja miluju čarodějky!a tak sem se tešila na 5.řadu!to ne!prosíííííííííííííí íííímmmmmmmmmmm *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
        • Re: Re: Re: chArmEd fOrErwA

          na 5 seriii jsem se tesila taky! strasme me to sklamalo ze je uz nebudou davam jsou NEJLEPSIII chci s nima foteskuuu
          • kikikina

            Re: Re: Re: Re: chArmEd fOrErwA

            jj už je zase dávají!!......
        • Re: Re: Re: chArmEd fOrErwA

          můžeš se na to podívat na internetu
        • cole

          Re: Re: Re: chArmEd fOrErwA

          njn TV prima co bys chtela ale jako jsou to svináci ja se na 5.řadu taky těšil ale tak já doufám že tu bude jen přez prázdniny kdyz už to musí být ale jestli chves koukni se na www.cinema-world.biz tam jsou vsecky řadi a všecky díly čarodějek a kvalita obrazu taky docela ujde. *3*
          • mamikalka

            Re: Re: Re: Re: chArmEd fOrErwA

            ja se taky moc těšila na dalši rady i když tam už neni prue *9* ale sou to prostě hajzli jestli to nebudou davat vo prazkach *8* *4*
            • mamikalka

              Re: Re: Re: Re: Re: chArmEd fOrErwA

              jj mě by to vo prazkach taky nevihovovaloprotože ja furt někde jezdim a doma oprazkach bejt to je pro mě nuuda *3*
            • kikikina

              Re: Re: Re: Re: Re: chArmEd fOrErwA

              No oni to budou dávat po prázdninách jestli jo tak je to dobrýýýýý ale já bych se na to o prázdninách nemohla dívat protože bych třeba nestihla všechny díly!no doufám!na 5.řadu se těšim uplně nejvíc proto že tam bude Phoebe jako mořská panna!na to se teda těšim i když sem to už viděla!CHARMED FOREVER! *14* *14* *14*
      • mamikalka

        Re: Re: chArmEd fOrErwA

        jj upa s tebou souhlasím je to nahovno prima at se de vycpat *10* *10* *16* *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší