Přejít na výpis diskuzí

Čarodějky

FILM 4.3.2007 
744 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heath.4ever

    ;)

    prostě boží seriál,co dodat;)
  • mamikalka

    ups

    ups a to vomylem poslala třikrát *1* *1* *1*
  • fisqa

    Kdo je ve skutečnosti?

    Nevíte náhodou kdo je ve skutečnosti(jko jaká celebrita)Kristie Jenkins(je to segra Bilie Jenkins,to ale asi víte)?Plsky odepište!
    • fisqa

      Re: Kdo je ve skutečnosti?

      A tak už nemusíte psát zjistila jsem si to je to Marnette Patterson
  • jsou nejlepší

    hele tento seriál je proste super! jako zasmeju se tam a nekdy i poplácu!!! a to má bejt, a i nekdy se bojim,to i priznám, proste ho uplne zzeeru
    • Re: jsou nejlepší

      charmed is good serial buitiful od 5 serie do 8 serie chtěl bych aby je zase začli davat když teď končí ta 8. serie
  • fisqa

    Bloncka

    Prosímvá pomozte!Nwm ve které sérii ale jak je tam pak Paige tak jim pak ještě pomáhá nějaká blondýna.Nevíte někdo náhodou jak se ta blondýna jmenuje v seriálu a normálně?Plsky odepiště předem mosinky díky.
    • Re: Bloncka

      v seriálu to je Billie Jenkins a ve skutečnosti Kaley Cuoco moje nej herečka *3*
  • Super!

    Můj nejoblíbenější seriál už skoro po 8 let! Jestli budete chtít, tak navštivte můj web. charmed-mysteria.net
    • Re: Super!

      Tvůj web zzuzu je přenádherný a znám ho už snad 2 roky a ve své kategorii je prostě nej *14* . Já mám taky web o čarodějkách tak kdyby někdo chtěl - www.charmed-halliwell.estranky.cz
  • Prue

    Proč v dalších sériích už není Prue ??
    • elisssss

      Re: Prue

      mam dotaz...píše se to Pru nebo Prue?Podle me se to píše Pru ne? *7* *7* *7* *7*
      • ajaaa

        Re: Re: Prue

        nn píše se to Prue...celý jméno je Prudence :-)
        • kikikina

          Re: Re: Re: Prue

          Jj píše se to Prue....protože to by nebyla angličtina....
    • kikikina

      Re: Prue

      jj zabil ji démon shax!....
    • ajaaa

      Re: Prue

      to bude tím že jí ve 3. sérii zabil démon...
  • Tento seriál je boží *14* *14* *14* *14*
  • Re. Re :Re: Pro. ČARODEJKY

    ČARODEJKY UNIKATNI SUPR DIK
  • dickula

    Čarodějky

    Ahoj všem,nevíte proč na Primě přestali od pondělka od 18 hodin Čarodějky?ale vysílají přiblblých 5proti5? *10* *10* *10*
    • Re: Čarodějky

      Ni mnoho lidí chtělo aby dávaly čarodějky déle a tak prima vyhověla,ale pak byla malá sledovanost a tak je zase zrušily...
      ale dobrá zpráva !!!!!! jakmile skončí 7.řada čarodějek začnou zase vysílat od 1.řady *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší