Přejít na výpis diskuzí

Chirurgové

FILM 4.3.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a.n.c.a.

    ...

    supr....dneska je davaj
    *14*
  • nika1979

    anatomy. mimi1979

    chirurgove. proživaj smutne a j veselestarosti. nejjjjjjjjjjj aj stěma stažistěmi........... aj s pacošami. nej riskuji dni. prace dom utahani. . nejjjjjjjjjjj vic george je to supr nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj,.... *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    tr kniht

    tr kniht . nejjjj George. ve skutečnosti
    je gay........ je supr *14* *14* *14* *14* *14*
    • barcaaasch

      Re: tr kniht

      Jj Geroge je SUPER a neví náhodou ěnkdo jestli bude Izzie a George spolu? Upa je zbožnuju a chtěla bych aby byly spolu pište kdyžtak na mail BarcaaaSch@seznam.cz a hele on zemře Dereck?
  • meredith12

    test

    http://testy.nanic.cz/testy/serialy /chirurgove-1234/ -test *1* *1*
    • nika1979

      Re: test

      už jsem dělala--------------------- *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* test. je supr. meredith 12. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
      • meredith12

        Re: Re: test

        ooooo dakujem
  • Nechau to..

    Nevíte jak se jmenuje ta doktorka jak jí hraje Katherine Heigl?Nechapu proc tu neni napsana ze v tom hraje..Jinak je ten serial fakt úža *14* ..Ale tu Katherine v tom mam nejradsi...
    • meredith12

      Re: Nechau to..

      je to tam napisane
    • novikpupik

      Re: už to mám

      Katherine Heiglrole: Dr. Isobel 'Izzie' Stevens *1*
    • novikpupik

      Re: Nechau to..

      jmenuje se izzy (stývnsová) nevím jak se to píše v ajině ale je izzy stývnsová *3*
      • barcaaasch

        Re: Re: Nechau to..

        Jmenuje se Isabela Stevensová
  • shánim

    nwvíte prosím někdo kde by se dal seriál chirurgové sledovat online ? děkuji za každý odkaz *1*
    • Re: shánim

      www.filmex.cz
      • izzie

        Re: Re: shánim

        tak bohužel tenhle server zrušili *16* *16* *16* *16*
  • joo

    ten serikoš žeru,jako prison breka atd......ůůůů..,a teď ty nej díly.....napínavý...juj... *15*
  • Žije??

    Nevíte někdo jak je to z Meredith žije, nebo ne? Neviděl to někdo? Do neděle to nevydržím! *9*
  • ...

    Sleduju hodně seriálů ale tenhle je nejlepší..žádný jiný se mi tak nelíbí.. *14* hezký herci, příběhy ze života, romantika, smutek..je tam vše co patří do dnešního světa..NEJ NEJ NEJ seriál
  • neeej

    Chirurgové jsou fakt nejjj seriál co znam, vyděla jsem všechny díly, úpe to žeru. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit