Přejít na výpis diskuzí

Chuck

FILM 12.4.2009 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někde jsem četla že by měl být CHUCK jako celovečerák ale že to bude až za hodně dlouho (od odvisílání seriálu) nevíte někdo co je na tom pravdy???? Miluju chucka :P a sleduju ho pořád dokola a dokola :DDD tak bych uvítala i nějaký ten filmíček :P :)
  • Ahoj :) taky jsem četla něco o filmu: http://www.serialzone.cz/clanek/3211-josh-schwartz-jake-jsou-sance-na-navrat-chucka/ Ale zatím to nevipadá že by se něco chystalo :/ snad se to změní :D
  • Bože! Práve teraz som dopozerala celého Chucka. A strašne ma naštvalo ako sa to skončilo! Mali dať ďalšiu sériu alebo sa aspoň s časti mali Sáre vrátiť spomienky! Ach som s toho smutná! *13* a aj nahnevaná *16* ... a mimochodom počula som niečo o filme chcem sa spýtať ak tu ešte niekto číta tieto komentáre a sledoval Chucka je to pravda ? alebo nie ? diki
  • Chuck je nej aj bez intersektu :-D
    Je náhoda že se jmenuju Sára :D
    Už jsem vyděla všechny díly ale u pedposledního jsem
    brečela jak Sára si naněho nevzpoměla :( :( :(
    Ale nakonci se líbaly tk asi zase Chuck sní začal chocdit :)
    Oni jsou ta nej dvojka kterou jsem vydela :D
    PS:Jednou se jí Chuck ptal ja se jmenuje a Sára řekla že Líza
    ale jak se jí ptal Daniel Shaw tk mu Sára odpověděla že Sem tk jak se jmenovala ?? :D zatím zůstává otázkou *8* *8* *8* *8* *8* *8* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

    CHUCK,SARA,MORGANE,ELLIE,DEVONE-SUPRÁKU,JOHNE I LOVE YOU :)
  • Re: Jsou normální?

    hm je to postižení je tam dokonce jmeno nejaky žensky s kočarkem místo toho aby tam byli devon,morgan,elly.
  • bartowski

    je tu někdo?????

    je tu někdo že tu vůbec nikdo nediskutuje *16* *16* *16* *1*
  • 4 řada chucka

    chtěl bych vám říct že na www.chuckonline.cz už je i 4.řada ale v angličtině s českýma titulkama jo a ještě pro toho co nevěděl jak se píše jméno johna caseyho tak se píše takhle jo

    John Casey *4*
  • dra

    Re: Re: není co dodat...

    21.září
  • Re: není co dodat...

    tuším, že někdy kolem 20. září ;) kdyžtak zkus www.chuck.cz
  • nik011

    nejlepsii!

    Chuck je proste the best,lepsi serial jsem nevidela , miluju to!!:D:)
  • nik011

    Re: Chuck

    Matthew Bomer.
  • barkulka

    Chuck

    ví někdo jak se jmenuje herec který hraje Brice Larkina napiste dik *4*
  • CHUCK ZAS DAVA

    HEJ PRAVE KOUKAM NA CHUCKA UZ HO ZAS DAVAJ NA PRIMA COOL OD ZACATKU :D TAK JA DU KOUKAT CAU JINAK KAZDEJ VIKEND OD 13:40 ČUS..
  • Re: není co dodat...

    4.série bude a to dokonce už i na podzim *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • miss.simush

    ....?

    jinak tu je stránka kde jsou všechny díli(doufám *1* ): http://chuckonline.cz/ *14*
  • miss.simush

    není co dodat...

    Ten seriál MiluJŮU!! je prostě BEST!!! TeĎ chodí na Markízi v neděli od 1.sériee *4* *14* já to koukám na iserialy.sk ... jináák newíte bude 4. sérieee *7* já myslííím že byy mněla bejto bo by to byla škodaááá kdyby ne *9* no nííc prostě CHUCK is BEST 4EWÉER!!! *14* *14* *14*
  • kicalek

    Je upe bombaaaaaaa

    je to uzasnej serial a mate pravdu jak tam psali pokracovani priste?? a kdy priste????? za 100lert bo co??? jinak v chuckovi to Zacharymu mooooooooooooc slusi je upe beest uz se tesim jestli bude zase davat
  • likvidator

    Stránky

    Dej sem pls. tu stránku, kde je to ke stažení popřípadě ke shlédnutí. To je jedno jestli je to s titulkama. Je to nej seriál.
  • dili..

    ale ted sem nasel na netu 1-3radu ke shlednuti sice asi s titulkama ale aspon neco *3*
  • Chuck....

    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEE HEHEHEHHE TO SNAD NEE CHUCK VČERA NA PRIMA COOL SKOLNČIL VIDELI STE TEN DIL ALE JA TO FAK NECHPU DYT ON ŘEK JEN ,,UMIM KUNG FU"A PAK TAM JEN NAPSALI POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ A DNESKA UŽ DÁVAJ hEURÉKU *16* TO SNAD cHUCK BYL FAK NEJLEPSI *15* SKODA SNAD HO ZAS NAK BUDOU POKRACOVAT A NEBO DAJ ASPON ZAS TY DILI OD ZACATKU *4* joo no a dostal itersekt z hlavy a pak ho zas dostal zpet ale rozbil ho a pak bylo todle a ted uz ho nedavaj takze ho ma zas v hlave jen Chuck a snad uz jen ten jeho tata fak skveli jako..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit