Přejít na výpis diskuzí

Chuck

FILM 12.4.2009 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miss.simush

    ....?

    jinak tu je stránka kde jsou všechny díli(doufám *1* ): http://chuckonline.cz/ *14*
  • Petra

    chaucka dávají v pondělí,uterý a středu na prima cool je to fakt super nenechte si ho ujít *1*
    • vininka

      Re: Petra

      ted už i ve čtvrtek
  • Je to nejky serial!Já sem do něj CWOK! *1* Štve mě že do rolí nedali Zachari Leviho a etě víc rolí...Chci aby natáčeli co nejvíc dílů!Prostě to nemáá chybu! *14* Od prvního dílu se na Chucka dívám a etě sem si nenechala ujít ani jeden díl!
    • mrpavelmartin

      Re: ♥

      jj vid nej film ja ho taky zeru a nevis jak se jmenuje ten John Cesie nebi nejak tak *7*
  • vittan

    chuck

    au kdy dávaj chucka v televizi , jaký dny?díky *3*
    • mrpavelmartin

      Re: chuck

      Chucka dávaj od pondělí do čtvrtka
    • kate.9

      Re: chuck

      ahoj .. chucka davaj kazdou stredu na PRIMA COOL ve 20:15
      • vittan

        Re: Re: chuck

        Díky *3*
  • mrpavelmartin

    Chuck

    Je to nej upa film *15*
  • miss.simush

    není co dodat...

    Ten seriál MiluJŮU!! je prostě BEST!!! TeĎ chodí na Markízi v neděli od 1.sériee *4* *14* já to koukám na iserialy.sk ... jináák newíte bude 4. sérieee *7* já myslííím že byy mněla bejto bo by to byla škodaááá kdyby ne *9* no nííc prostě CHUCK is BEST 4EWÉER!!! *14* *14* *14*
    • Re: není co dodat...

      tuším, že někdy kolem 20. září ;) kdyžtak zkus www.chuck.cz
      • dra

        Re: Re: není co dodat...

        21.září
    • Re: není co dodat...

      4.série bude a to dokonce už i na podzim *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • kacule159

    super

    Tenhle seriál úplně žeru je to něco novýho a hrozně vtipnýho něco James Bond trdlo *3* *14*
  • michalenka

    Chuck je prostě Chuck

    Kluk, kterej nedodělal vejškum a stal se přitom velmi velmi důležitým člověkem pro vládu. Je roztomilý a legrační a já ho zbožňuju *14* ! Ale i tento serial má své chyby. To mi však vůbec nevadí, protože Morgan zase udělá něco po čem bude dlouho prdel *1* ... A co dodat k závěru? Ať Chuck se ještě dloho dlouho hodně dlouho vysílá a to nemyslím jenom na prima cool a iserialech.sk, ale i na jiných programech a také ať se ještě natáčí hodně dílů *3*
    • mrpavelmartin

      Re: Chuck je prostě Chuck

      mas pravdu ja Chucka tak zbožňúji !!
  • Chuck je nej aj bez intersektu :-D
    Je náhoda že se jmenuju Sára :D
    Už jsem vyděla všechny díly ale u pedposledního jsem
    brečela jak Sára si naněho nevzpoměla :( :( :(
    Ale nakonci se líbaly tk asi zase Chuck sní začal chocdit :)
    Oni jsou ta nej dvojka kterou jsem vydela :D
    PS:Jednou se jí Chuck ptal ja se jmenuje a Sára řekla že Líza
    ale jak se jí ptal Daniel Shaw tk mu Sára odpověděla že Sem tk jak se jmenovala ?? :D zatím zůstává otázkou *8* *8* *8* *8* *8* *8* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

    CHUCK,SARA,MORGANE,ELLIE,DEVONE-SUPRÁKU,JOHNE I LOVE YOU :)
  • ???morgen???

    ahojky..já vim!!..chuck je fakt božííííí...nevíte jak se jmenuje herec...který hraje Morgena...???dekuju... *7* *3* *5* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit