Přejít na výpis diskuzí

Comeback

FILM 2.9.2008 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adfasd

    zzz ty seš kretén. Comeback je nej seriál na světě!
    (finger)
  • comeback

    Comeback je fakt ten neeeeeeej seriál! Sleduju ho pravidelně a musim říct, že Ozzák a LExa jsou fakt boží!! *14*
    • zizinka13

      Re: comeback

      asouhlas
  • nespesna

    máíša

    ne nebudu siho měnit necháp hotak.
  • mamikalka

    nej

    je to suuuuuuuuuuuper serial *3*
  • Mám dotaz. Co je za díl kdy Ozzák má na hlavě ČR vlajku. Díky za odpověď
  • Takže vím že tohle co teď píšu bude čist asi málo lidí ale já comeback vážně zbožnuju. Poslední dobou se na něho divam častěji a časteji i když od natáčení tohoto filmu uplynulo už pár let. U comebacku se vždycky nasměju a mohla bych se na něj divat pořát a pořád dokola. Většinu dílů znám na zpamět. Miluju ty Ozzákovi vtipný hlášky a šílený činy, Ivin sarkasmus, Tomášovi výbuchy, nesmělou Sašu, Simoniny rady a nápady a Mambiny..no..asi nic. Nemám ji ráda ale ona do comebacku asi patří:). Zkrátka comeback je jeden z nejlepšich sitcomu co sem kdy viděla a je mi líto že už nenatáčijou další díly..:,(..
    Mimochodem většinu dílů najdete zde:
    http://zabava-online.net/videa/video/362
    CcC Lordegirl
    • jojo je to nejlepší sitcom v česku .. znám všechny díly .. je to nejlepší .. dívám se na to každý den aspoň 3 denně :)
  • adelhaida

    BOMBA !

    Úplně úžasný to je xD
  • Comeback

    Nejlepší je tam Lexa.
    • kaca007

      Re: Comeback

      Ne ne OZZÁK *14* *14*
    • kaca007

      Re: Comeback

      Ne ne Ozzák *15*
    • mage

      Re: Comeback

      lexa je dobrej ale ozzák je lepší *5*
  • Comeback

    Ozzák je taky dobrej, ale pro mě je tam nejlepší Lexa. Je tak blbej, až se mi to líbí. Taky Marcelka, teď v tom devátém dílu, jak chtěla rozzuřit Ozzáka a říkala ty nesmysly, jako že se Ozzy ostříhal a tak. To mě rozesmálo. *15* *15* *15* Comeback je nejlepší sitcom.
  • best

    Ozzák je fakt neeej the best *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit