Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blbej film

    nejhorší film co jsem viděl fakt hnus *16* *8* *8* *10* *10* *16* *8* *16* *8* *10*
    • honey15

      Re: blbej film

      a co my s tim jako?! chodit na stránku filmu kterej se ti nelíbí a nadávat an něj je fakt ubohost! jasně kdybys řekl že se ti nelíbí OK ale nadávky NE!!! *16* *8*
    • prdikuk

      Re: blbej film

      Když se ti tento krásný film nelíbí, tak se na něj nekoukej a ještě lépe nelez na diskuzi toho filmu!!!! *15*
    • adkass

      Re: blbej film

      tak proč chodíš na tuhle diskusi když se ti to nelíbí??????
      Pro mě je to nejnejnejnejnejnejnejnejnejnejnejne jnejnejlepší film *14* *14* *14* *14* *14*
  • andul777

    Totálně nej.............. filmík!!!

    Totálně nej.............. filmík!!!
  • aliss67

    10 Things...

    Pekny film,je super,Heath Ledger ako Patrich Verona bol super...nepoznam lepsieho herca *4* *9*
    • a.n.c.a.

      Re: 10 Things...

      taky ne Heatha je tak skvelej!!!
  • mysak.kol

    nechápu

    hrozně mi chybí Heath. osud je nespravedlivý. Chudák Matilda. Proč zrovna on? kdo mi to vysvětlí? *9* *9* myslím na tebe Heathe. Jsi skvělý *4*
  • bellinka

    znova a znova...

    achjo dneska jsem se zase divala na 10dptn a j apste nemuzu odolat Heathovi je fakt nezapomenutelnej achjo ja ci aby se vratil! *9* *16* *9* *9*
    • honey15

      Re: znova a znova...

      to sme dvě!*9* byl to ten nejlepší herec ... chybí mi *9*
  • 10 důvodů proč tě nenávidím

    krásnej film!!! *14*
  • petrahladilova

    v neděli

    Tak se všichni v neděli dívejte já ten film miluju tak jako miluju Heathe a je to opravdu nespravedlivý že musel umřít..je ho věčná škoda..kde jinde mohli Heathe potřebovat víc než mi tady???Je to strašně nefééééééér vůči nám fanouškům Heathečka,že? *16* *8* *9* no tak se mějte a v neděli večer ahoj u filmu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit