Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sonish-kaa

    Krásnej film ...

    Před chvílí jsem se dokoukala na 10 důvodů proč tě nenávidím!Je to fakt nejlepší film *14* !Heathovi to tam nejvíc sluší,a ty momentky,kdy se tak rsně dívá do očí nebo se směje nebo jak se líbá *14* *14* no nemyslete si , že sem nákej uchyl ale určitě to potvrdíte to samé co já *3* *14*
    Heath už není bohužel mezi námi,ale tak to bylo dáno...každý se s tím musel vyrovnat,i já... *9* Ale myslím si,že Heath by určitě nechtěl,abysme nad něj takhle truchlili,ale abysme byli jeho věrní fanoušci!A taky že zůůůůstanem *3* *3* *3* Heath forevéééééér! *14* Miluju těěěě,sem do tebe blázen! *4* *5* *14* *14* *14*
  • super film

    ten film je bezva kdyz jsem na nej koukala tak druhy den jsem si hi pustila znovu!! jn proste bezva *4*
  • adamoule

    romantický komedie

    normálně na romantický komedie moc nejsem ale tahle je fakt dobrá
  • bezva

    Ten film je bezva a viděla jsem ho 5x za 3 dny. *4*
    • Re: bezva

      já 6x za první den, byl jsem nemocnej a neměl jsem co dělat a jelikož už to byl 2. tejden co sem marodil a ten film je nej komedie co sem kdy viděl tak sem se koukal furt dokola
      Nevěříte.......... Věřte *3*
  • vzkaz

    ahoj všici tenle film se mi moooooooooooooc líbil je to supa film je proste upa supa kdyby jste ho někdo měl na cd nevbo v pc tak prosim poslat na meil nebo adresu na to kde se na to muzu kouknout moc dekuji predem
  • dodatek

    nevíte, kde bych si mohla deset důvodů, proč tě nenávidím stáhnout??? DVD mi to nenahrálo celé... *9*
  • _t_e_r_u_s_k_a_

    *JůŮjKiŠš*

    Nejwííítz Fijmešéék <3 *14*
  • good

    Tenhle filmík je moc pěkný *3* stojí za to ho vidět
    • Re: good

      Jj je to opravdu skvělý film...xD Mooc se mi líbí...xD *3*
  • good fim

    fakt skvělej film...akrát nvm kde si ho mužu pustit..no neva...ale Kat je hezčí než Bianka...mi příde.... *3*
  • Je nej

    Jo máte pravdu je nej nej super úpa super škoda že heath už nežije byl by dobrej i teď *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit