Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mamikalka

    nej

    ten kluk je fakt pěknej a ten film užo *14* *14* *14* *14* *14*
  • mamikalka

    nm

    je to upa film *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *3* *14*
    • coolgirlka

      Re: nm

      jo jo..tak tak...a mají úžasnou školu...a ty písničky...jupíííí *14*
      • mamikalka

        Re: Re: nm

        jj sou super *14* *14* *14*
  • pravda

    jj máte pravdu lidičky je to skvělej filma heath byl skvělej herec !!! viděli jste s ním i jiný filmy ??? je skvělej ve filmu příběh rytíře a kdo viděl posledního batmana ??? hraje tam takovýho šmejda jokera ale hraje to skvěle !!! fakt nejlepší film !!! po natáčení toho batmana ( což byl jeho nejlepší film) bohužel umřel nejspíš kvůli tomu že ta role byla prej hrozně těžká ! aspoň se to teda říká *3* *4*
    • honey15

      Re: pravda

      cože?! tak to těžko ... zemřel na špatnou kombinaci prášků na spaní

      Jinak jestli ta role byla težká což určitě byla ... Heath by to zvládl skvěle bez větší námahy ... herce takovýhle kvality je škoda
  • a.n.c.a.

    ...

    jeden z jeho mnoha nejlepších filmů *3*
  • Pomooc

    tenhle film je úúúúžasnej milujuuu hooo ale hledám jednu písničku z toho filmu nikde jsem jí nenašla byla to tak jak tam seděla ket na křesle doma a ta písnička tam hrála a pak se dozvěděla že jse dostala na nějakou univerzitu ...prosím jestli jí nikdo máte pošlete mi její název na mail

    *9* *9*
  • (())

    On a Julia Stiler fakt super
  • super film

    Tenhle film mám moc ráda nechápu jak se může někomu nelíbit.Mám ho ráda už s toho důvodu že tam hraje můj nejmilejší herec Heath. *14* Jsem fakt nešťastná že umřel mohli jsme mít víc takhle kvalitních filmů.Fildo díváš se na stránky Ledgera?Aby nám zůstal v top 10. *3*
  • iweeetka

    ...

    Je to jeden z filmu ve kterem to Heathovi fakt sekne!Je to jeden z mych nejoblibenejsich filmu *14*
    • Re: ...

      Žejo!Přesně úpe
  • kure.21

    NEJ FILM!!!

    Tenhle film je nejlepší! *14*
    Je to sranda od začátku do konce *14* *1*
  • barca00

    mEGÍÍS fILmEČEK

    Upa mega god fil nejík tam je Heath Ledger mocinky ho miluju lol moc mě mrzí že umřel..! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit