Přejít na výpis diskuzí

Divergence

FILM 5.4.2014 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu moc moc pěkný film !! Ráda se na něj podívám víckrát *4*
    • Nevíš jestli se dá někde stáhnout? :)
  • TrisH!? Když už máte takovou stránku tak si zkontrolujte jestli máte hlavní hrdinku filmu správně napsanou *3* Je to Tris *16* *16* *16* *10* *10*
  • Všichni tvrdí že je divergence jako druhé hunger games ale já musím říct že to je kec, někdo na to může mít takový názor ale ten nepochopil pravou podstatu filmu.
    V březnu mám narozky a ví než na narozeniny se těším na film Insurgence (rezistence) od vánoc čtu knihu a mohu říct že je stokrát lepší než film.
    Divergenci miluju a Veronica Rothová je podle mně geniální že dokázala napsat tak vztahující knih která tě vžene přímo do děje příběhu a pošle tě úplně mimo realitu.
    • Přesně... Když jsem dočetla Divergenci, tak sem si lehla, přitiskla si ji na hruď a vzlykala, a výčítala jsem jí, proč nemá aspoň 899 stran... :D Od té doby jsem si ji přešetla nejmíň 15krát
      • Úplně souhlasím, já jsem se do toho vžila. Teď se chystám jít koupit druhý díl trilogie Divergence a nemůžu se dočkat. *14*
        Podle mě je kniha vždy lepší než film, samozřejmě se i já chci kouknout na film, a už se moc těším. *14* *3*
  • LilyCampbellBower
    Zatím jsem v knížce úplně na začátku. U toho jak přejde do té frakce Neohrožených, a už jsem si to oblíbila na sto procent. :)
  • Padla mna su najlepsie filmy TWILIGHT, THE HUNGER GAMES, DIVERGENCIA a REZISTENCIA.
  • Film byl super, ale chyběly my tam některé části s knížky. Herci byli skvělý, akorát jsem měla zmatek v postavách Ala, Willa a Petera, herci si byli dost podobní :D Už se téším na další díly
  • Dennysa
    Luxusní film strašně moc se mi líbí :) Už se nemůžu dočkat až bude další díl :)
  • Četla jsem knížku a byla skvělá *3* *14* *14*
    Ale film je taky úžasnej, doporučuju ♥3♥3♥♥♥♥♥! :3
    Tris a Čtyřka zaválely :D *14* *14*
    • taky sem četla a i viděla film *14* je to úplně úžasný *14* četla jsi i insurgent a alegriant? já na ty knížky musím čekat až do září asi zešílím *9*
  • Ahoj nevite proc nekde pisou at necteme posledni dil knihy? Je smutnej nebo co se stane? Nevite to nekdo ?
    • je smutnej *7*
      • četla jsi ho???? prosím můžeš mi říct jak se to stane??? ( AŤ SI TO NEČTE TEN KDO TO NECHCE VĚDĚT,ALE JÁ BYCH TO DOCELA RÁDA VĚDĚLA) nemůžu si to přečíst , musela bych čekat až do únoru a to fakt nevydržím *11* *8* *8* *8* *8* *13* *13* *13*
    • no ,jestli ti to mám říct ,tak varuji ,že to je SPOILER ,ale Tris nakonci umře :(
      • poslední díl jakože "four" nebo "alegriant" ?? kde umře? a nevíte kdy bude Four v češtině? ... *8* *8*
  • Je to uuuuuuuuužasny film roku a mne sa pači tris aka je odvažna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit