Přejít na výpis diskuzí

Divergence

FILM 5.4.2014 21:32
47 příspěvků

Miliony kusů prodaných knih, 100 milionů dolarů během prvních deseti dnů v amerických kinech. Do České republiky se blíží nový fenomén s názvem Divergence. Díky převaze akce, napětí a dobrodružství nad romantikou bývá Divergence přirovnávána k sérii Hunger Games. Ve světě budoucnosti jsou lidé rozděleni na pět frakcí podle svých dobrých vlastností. Každá vyznává jiné hodnoty, společně ale vytvářejí harmonický celek. Jenže hlavní hrdinka Tris do žádné škatulky nezapadá a test ukáže, že je divergentní - nebo-li má předpoklady a talent pro více ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajjuska
    Nej film světa a myslím si, že je o hodně lepší než hunger games
  • Supr film
  • PRO NEL: písnička se jmenuje: Ellie Goulding- Beating heart *4* *1*
    • Díky Anet *1*
  • Padla mna su najlepsie filmy TWILIGHT, THE HUNGER GAMES, DIVERGENCIA a REZISTENCIA.
  • film,je to opravdu supr,pustila mi ho moje 14 letá dcera a byla jsem nadšená,těším se na pokračování *3*
  • Nevíte prosím někdo, jak se jmenuje písnička úplně na konci filmu Divergence ? Mockrát děkuji za odpověď *3* Jinak je to božíí film :D
    • Na konci, kdy jedou ve vlaku? Beating heart - Ellie Goulding :)
    • 1. Beating heart od Ellie Goulding, 2. Find you od Zedda + Miriam Bryant a Matthew Koma, 3. I won't let you go od Snow Patrol. Příjemný poslech!
  • Asi takhle, to že se ti to nelíbí, je tvůj názor. Nechci ti ho brát. Ale kdybys přečetla celou triologii Divegence, třeba by se ti to zalíbilo. A film je podle mě úplně úžasný. Herci taky. Děj tomu šanci :-)
  • Všichni tvrdí že je divergence jako druhé hunger games ale já musím říct že to je kec, někdo na to může mít takový názor ale ten nepochopil pravou podstatu filmu.
    V březnu mám narozky a ví než na narozeniny se těším na film Insurgence (rezistence) od vánoc čtu knihu a mohu říct že je stokrát lepší než film.
    Divergenci miluju a Veronica Rothová je podle mně geniální že dokázala napsat tak vztahující knih která tě vžene přímo do děje příběhu a pošle tě úplně mimo realitu.
    • Přesně... Když jsem dočetla Divergenci, tak sem si lehla, přitiskla si ji na hruď a vzlykala, a výčítala jsem jí, proč nemá aspoň 899 stran... :D Od té doby jsem si ji přešetla nejmíň 15krát
      • Úplně souhlasím, já jsem se do toho vžila. Teď se chystám jít koupit druhý díl trilogie Divergence a nemůžu se dočkat. *14*
        Podle mě je kniha vždy lepší než film, samozřejmě se i já chci kouknout na film, a už se moc těším. *14* *3*
  • *14* Moc se jim to povedlo, akorát jsem si musela zvykat na Thea v roli Tobiase, ze začátku mi tam vůbec neseděl *4*
  • http://www.zkouknito.cz/video_110394_divergence-2014-cz tady je celý film online :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit