Přejít na výpis diskuzí

Divergence

FILM 5.4.2014 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic proti lidi... Vlastně kecám, všechno proti. Můj názor začíná tím, že je tuctový nápad. Myslím tím, že se lidi dělí, každý někam patří a pak se (tramtadadá!) objeví někdo, kdo může patřit všude. Nuda, neoriginální, nemá to pořádný nápad! Od toho se pak odvíjí, že se mi nelíbila kniha (ty další už jsem pak radši nečetla) a ani film. A taky nemám ráda tu herečku co hraje Tris... Prostě ne. Mně se Divergence nelíbí.
    • Nechci ti brát tvůj názor, máš pravdu "nečekaně" se tam objeví někdo, kdo nezapadá jen do "škatulky", ale o tom ta celá knížka je, o tom, že lidi nelze rozdělit do nějakých skupin. Tuctový nápad? Rly? Mě tahle knížka přijde hodně originální, ale každý má jiný názor, takže asi tak no...
      a btw. ta herečka, co hraje Tris se jmenuje Shailene Woodley a je docela zvláštní, že ji nemáš ráda, když ani nevíš, jak se jemenuje :D Viděla si ji hrát vůbec i v jiných filmech? Pochybuju.
      • Každý má svůj názor, ale mě osobně to uchvátilo... A herečku Shailene Woodley mám moc ráda... těším se až ji uvidím hrát v Divergenci.
        *14* *3*
    • Mě se ten film moc líbí a myslím si, že je to i geniální nápad...Na ten film koukám pořád objednám si i knížky, prostě ten film je nejlepší... Lepší už ani neexistuje!
  • karlikova.m1
    Film se mi hodně líbil,nečekala jsem,že bude takhle dobrej *14*
  • Opravdu moc moc pěkný film !! Ráda se na něj podívám víckrát *4*
    • Nevíš jestli se dá někde stáhnout? :)
  • Ja viem ti terka zabiju jej mamu aj oca obetujú sa zanu ale potom to bude lepšie a nevie niekto bude i druha čast
    • Druhá část By měla vyjít v Anglii 20.3.2015 Takže u nás by ten film mohl být v angličtině s českými titulky tak 25.4.2015
      • super *14*
  • Je to uuuuuuuuužasny film roku a mne sa pači tris aka je odvažna
  • to je užasný film a hlavně se mi líbí THEO JAMES je sexy *14*
    • naprosto souhlasím :3
  • Dennysa
    Luxusní film strašně moc se mi líbí :) Už se nemůžu dočkat až bude další díl :)
  • LilyCampbellBower
    Zatím jsem v knížce úplně na začátku. U toho jak přejde do té frakce Neohrožených, a už jsem si to oblíbila na sto procent. :)
  • Ahoj nevite proc nekde pisou at necteme posledni dil knihy? Je smutnej nebo co se stane? Nevite to nekdo ?
    • je smutnej *7*
      • četla jsi ho???? prosím můžeš mi říct jak se to stane??? ( AŤ SI TO NEČTE TEN KDO TO NECHCE VĚDĚT,ALE JÁ BYCH TO DOCELA RÁDA VĚDĚLA) nemůžu si to přečíst , musela bych čekat až do únoru a to fakt nevydržím *11* *8* *8* *8* *8* *13* *13* *13*
    • no ,jestli ti to mám říct ,tak varuji ,že to je SPOILER ,ale Tris nakonci umře :(
      • poslední díl jakože "four" nebo "alegriant" ?? kde umře? a nevíte kdy bude Four v češtině? ... *8* *8*
  • divergent_love
    ako môže niekto napísať že Shai hrá v Divergencii TRISH ???? to čo je akože?? Trish? ona je Tris ľudia, Tris, spamätajte sa!
    • Tak to napsali špatně. To se kvůli tomu zhroutí celej svět? Ne. ;)
    • divergent_love
      mmm.. a keď som už pri rolách, prečo prezrádzate dej keď píšete že Theo hrá Tobiasa, keď sa to zistí na konci filmu/knihy? je Four, a keď už Tobias, tak napíšem aj priezvisko !! xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit