Přejít na výpis diskuzí

Divoký anděl

FILM 26.3.2008 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hraje co ty víš *10*
  • ja je zbožnuju hlavně Natalii Oreiro aneb Mili *15* *14*
  • valusval11
    Natočené v Argentině v Buenos Aries
  • Ahojky Divoký anděl je moje nejoblíbenější telenovela pořád koukam na youtubku na všechny díly a moc by mě zajimalo kde to je natočené :) *14*
  • 270 dílů má Divoký anděl, ale jepší je SLOVENSKY než ČESKY!!! A zapamatujte si že má 270 dílů a už se na to neptejte... *3* *3* *3* *3*
    Nevíte jestli ho budou v televizi ještě OPAKOVAT??? Ráda bych se na to znovu podívala, a jestli to nebudou opakovat tak se na to budu muset dívat na youtube.... *14* *14* *14* FACUNDO ARANA *14* *14* *14*
  • Ale to nehraje Natalia Oreiro a Facundo Arana, ale někdo jiný....!!! *10* *10* *10* LOGIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10* *10*
  • Zboznujem herecku Veronicu Vieyru alias Viki! *5* *4*
  • tam nehraje natalia ani facundo..
  • Zdravím,nevíte někdo,jak se jmenuje písnička z dílu 243 2/4,victorie a rocky na dovolené,díky Míra.
  • ahoj tet je natočená i nová telenovela a je to nová verze divokého anděla ale najdete to na youtube pod nesputany anjel je to sice slovensky ale je to super a ona se tet jmenuje maričuj a on chuan migel :)
  • ilonka94

    Re: nej nej nej

    ted uz tam jsou všechny :)
  • ilonka94

    :o ♥ :*

    I po těch letech je to tak nádherná telenovela ♥ Už ji mám zase zkouklou :)A mám chutě na další díly ...proč nepokračovali, chtela bych videt jaky by mela Cholito děti :) *14* *14* *14* *14* *14*
  • dvd divoký anděl

    Ahoj,
    ráda bych koupila divoký anděl na dvd. Pokud někjdo máte napište mi na e-mail normita12@seznam.cz ráda ho od vás koupím.
    Děkuji.
  • Re: MB

    mohli by ji dat zovu že? ! :D *4* *4* *4*
  • Re: Re: Míša

    hej twl.. díky moc! ja jsem tu telenovelu hledala snad rok na všech možnycgh strankach a vždy sem to našla jen do 158. dílu!! ani mě nenapadlo kouknout se na youtube.com! fakt dík moc! *4* *3*
  • ilonka94

    Re: Re: ??

    To sice jo ... Ale divoký anděl je vtipnější a zajímavější *3* *14*
  • ilonka94

    Re: Re: *

    270
  • milagros2403

    Re: Znělka

    Cambio Dolor :-)
  • Znělka

    Nevíte jak se jmenuje znělka ? pls
  • Re: *

    Kolik má celkem divoký anděl dílů?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit