Přejít na výpis diskuzí

Divoký anděl

FILM 26.3.2008 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: nej nej nej

    http://www.freewebs.com/novely-vide a/munecabravask.htm stahuj si je :)
  • pajka52

    *

    Dávájí ji na STV1.
  • Re: Míša

    ahooj :-)
    hledala jsem to na youtube ale první díly tam moc nejsou???nasla jsi i ty prvni??
    jestli jo tak mi prosim prosim napis
  • Re: Pisnicka

    ta písnička se jmenuje vengo del mar *4*
  • Míša

    Tuto telenovelu dávají v TV ale na satelitech no..a ráno..jinak jsem se na ni dívala na youtube..skoro všecky díly tam jsou..A mazec že spolu hrají i Jsi můj život.PRvní jsem myslela že to jsou manželé *14* ale škoda *9* nejsou..mohli by zase dat nějakou new telenovelu s Natalii a Facunda.. *7*
  • Re: Re: Re: Re: MB

    nom milacik mi uz ju mame aj na jednotke od15:15 *5* *3* *15* *15*
  • monita17

    Re: veru

    270 *3*
  • veru

    ahoj prosim nevíte kolik celkem dílů má Divoký anděl???..díky
  • nika1979

    Re: Re: Re: MB

    mam prova dobrou zpravu slovaci ju budou. davat na konci zaři. přes tyden. rano nebo večer *10* *10* *10* *7* *7* *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Muneca brava

    Ahoj taky divokyho andela nejvic zboznuju tak sem to nedavno zacla hledet na netu abych se na to mohla kouknout a nasla sem skvelou stranku
    http://jira2.webs.com/divokyandel munecabrava.htm
    takze pro vsechny fanousky sem davam tu adresu sou tam skoro všechny dily... *4*
  • v.judy

    Pisnicka

    Ahojte, prosim nevite, jak se jmenuje ta pisnicka, co hrala v 17 dile, uplne na konci??? Dekuju
  • kikinecka.kikisek

    Re: ??

    Myslim natalii a facunda
  • kikinecka.kikisek

    ??

    Pockat tady ti dva spolu hraji tady i v jsi muj zivot?
  • fety

    Nej.

    Tato telenovala byla a je moje nejoblýbenější.Mám ji moc ráda.Kdyby náhodou někdo věděl kde ji daváj tak ať se mi ozve na e-mail:kubenova1000@seznam.cz *15* *14*
  • nej nej nej

    ja tuhle telenovelu uplne zboznuju...proste ta nej ze vsech.(Natalia je taky moc moc skvela)....skoda, ze uz ji nikde ndavaji. Ja se na ni koukam na www.youtube.com , ae tam maji asi 40 dilu a pak uz jim tam mrte chybeji *9* *9* *9*
  • babiiik

    Babiiik

    jažda nejlepší telenovela co kdy dávali a už ju ubec neopakujou *7* proč?prostě good vzpomínky na nu *15*
  • oreironaty

    Re: Re: MB

    Ano kludne by ju mohli dávať namiesto iných telenoviel...
  • Re: MB

    To máš svatou pravdu.Je to úžasná telenovela a je velká škoda,že ji nedají. *4*
  • oreironaty

    MB

    Táto telenovela bola SUPEEER!!! Škoda že už skončila *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit