Přejít na výpis diskuzí

Dr. House

FILM 4.3.2007 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ewulekom

    Doufám ....

    Někde sem četla že prej scenaristka se v páté řadě zaměří v 6. díle na Chase a Camernovou a pak v dalších dílech prej se zaměří na Cuddy a House ale nevím co je na tom pravdy... ale mě taky moc nesedí kombinace House x Cameronova a taky doufám že bude House dárce toho spermatu Cuddy *3* jinak ten seriál upe žeru !!!!
    • roslin.l

      SPOILER!!!!

      Nevím jestli zrovna dárcovství, ale v 7.díle se asi políbí.
      • Re: SPOILER!!!!

        Scénář byl tak psaný, ale jak se rozešli v reálném životě tak ten scénář museli zmněnit....škoda, moooc jim to slušelo:) Jinak taky doufám, že bude House s Cuddy ale dítě asi ne...
  • joslin

    prosím

    Akatinko, mě ten odkaz nejde. Mohla bys mi sem prosím napsat aspoň název toho videa? *3* Díky.
    • ewulekom

      Re: prosím

      mě to taky nejde !!!! *9* *9* *9* napiš ten odkaz prosim prosim jeste jednou
  • pravda

    LIDI HOUSE BUDE S CAMERONOVOU NAKONEC..A ONA PAK UMŘE A ON BUDE NEŠTASNEJ..VÍM TO URČITĚ
    • Re: pravda

      Ha ha ha, zemře Amber, Wilsonova přítelkyně a tak končí poslední řada, kterou mám zkouklou celou. Hlavně, že to víš určitě. *15*
      • maki11

        Re: Re: pravda

        A tak končí 4 série?
      • Re: Re: pravda

        Ähoj a nemohla bys mi říct s kym Housík bude? *7*
        • Re: Re: Re: pravda

          Amber umře, ale není to poslední sérka to je konec čtyřky pak se v pětce Wilson nebaví s Wilsonem pár dílů a pak je to zase ok. Ale je podepsaná smlouva až do osmý řady takže klid...to se ještě může stát věcí...
  • petra6

    cameronová

    Myslíte že se vrátí dr. cameronová
    • Re: cameronová

      Já myslím, že jo a ubec si myslím, že když ne, tak s ní buse pořát v kontaktu !!! A s ostatníma možná taky, ale tam si tak jistá nejsem !!!
    • roslin.l

      Re: cameronová

      Myslím, že ano.
  • Řeknu vám....

    Škoda, že už house skončil
  • Co myslíte ???

    Co byste chtěli, aby to Dr. Housovi vyšlo s Dr. Cameronovou ??? Nebo s někym jinym ???
    • roslin.l

      Re: Co myslíte ???

      Doufám, že s Cuddy. Nějaký ujetý vztah už by mohl mít. Když ne s Cuddy tak potom už jen Willson. Cameronová mi k němu opravdu moc nesedí. Mám ji celkem ráda, ale něco by tomu chybělo. Buď by se nezměnil a Cameronka by zcvokla nebo se změní a House už nebude existovat.
      • Re: Re: Co myslíte ???

        No musím uznat, že s Cameronovou by asi přišla radikální změna, ale nemusela by bejt tak velká !!! House může být pořát House, ale s Cameronovou by se musel maločko krotit !!! Ale zase na druhou stranu, by se radikální změna stala skoro při každym vztahu s Housem !!! Myslim si vlastně, že se možná na konec nedá s nikym dohromady a jestli jo, tak to bude velká škoda !!!
    • lucka222

      Re: Co myslíte ???

      no mě by se líbily spolu jako Cameronová s Housem nebo House s Caddyovou:D
    • Re: Co myslíte ???

      Noo podle mě a mínění pár lidiček se house dá dohromady z doktorkou Cuddy a bude dárcem Smermatu a tím pádem bude i otcem toho dítěte co si cuddy tolik moc přeje *3*
      • Re: Re: Co myslíte ???

        jojo...já si taky myslím, že ti dva se dají dohromady, popravdě na to čekám celou dobu a pořád nic...
      • Re: Re: Co myslíte ???

        Tak co si myslíš teď ???
        • Re: Re: Re: Co myslíte ???

          Teď si tak jistá už nejsem !!! Ale pořát v to doufám
      • Re: Re: Co myslíte ???

        No, abych pravdu řekla, mohlo by to tak klíďo bejt, ale přála bych si, aby mu to vyšlo s Cameronovou !!! A možná i vyjde !!! Podivej se na tohle video uvidíš *3* ( Důležitej je úplnej konec, pokud víš co to znamená, ale to si myslim, že víš určitě !!! ) http://www.youtube.com/watch?v=madi DXuPLUs *3*
  • Dr. House

    Ahojk lidi, taky si myslíte že seriál Dr. House je uplně jeden z nej na světě ??? Mám na vás takovou prosbu, nemohl by mi někdo sehnat Dr. House na DVD nebo na kazetě ??? Když tak se ozvětě já bych vám když tak něco taky poslala nebo něco zkusila sehnat !!! Fakt dík budu ráda když se ozvete na můj E-Mail Díky moooc *14*
    • Re: Dr. House

      ahojky, koukám, že seš taky pořádně zažraná do House...co?? myslím, že takvoých lidí je pořád víc a víc...je to ten nejcharismatičtější chlap na světě *14*
  • Hugh Laurie

    Ten seriál je prostě super!A taky super herec Hugh Laurie a super herečka Jennifer Morrison *1* *14* *14*
  • prostě Dr. House

    Seriál se mi moc líbí je pro mě poučný a hlavně se hodně nasměju když má Dr. House své průpovídky a velmi svérázné chování *1* *4*
  • Best serial

    Podle mého názoru je to jeden z nejlepších seriálů (vůbec).Ve svém žebříčku seriálu ho řadím na pomyslné 2. místo.Ovšem před ním jsou 3 seriály avšak jsou CSI:NY,CSI: Las Vegas a CSI: Miami.Hned za ním je seriál Odložené případy. A tím bych chtěl i vzdát poctu producentovi (podle mého názoru) nejlepšímu, to je Jerry Bruckheimer.Ale ještě bych chtěl podotknout, že seriál Dr. House (House M.D.) má i v řadách mých spolužáků velikou odezvu a je velice oblíben. Obdivuji to, že v tomto seriálu je dokonale sklouben profesionální, ikdyž někdy trochu ironický(humorný) až trochu morbidní přístup Gregoryho House ke svým pacientům.Ale právě toto se mi velice líbí a vždy se těším na další díl.
    • Re: Best serial

      Někteří tomu říkají závislost na Housovi a já ji určitě trpím... *14* a sem móóóóóc ráááááda! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit