Přejít na výpis diskuzí

Dr. House

FILM 4.3.2007 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lilinqa

    Drzí, vtipný, arogantní

    Podle naší učitelky je na něm nejlepší to že je drzí, vtipný a arogantní, ty odborné názvi prý není její parketa :D já s tak trochu souhlasím, je fakt vtipnej tím že je drzí a arogantní :D *1*
    • intoska

      Re: Drzí, vtipný, arogantní

      no to je sice pravda ale tolik pravopisných chyb v jednom vzkazu jsem ještě neviděla...... *7*
      • roslin.l

        Re: Re: Drzí, vtipný, arogantní

        Když kritizuji, tak nepíšu věty jako Hrabal - bez čárek ve větě.
    • maki11

      Re: Drzí, vtipný, arogantní

      Je to fakt,ale myslím,že by s ním nikdo z nás nevydržel déle než týden...;)
  • Bohovsky HUGH

    Ludia ta zavislost o ktorej sa hovori o Dr.Housovi je skutocna..ja som prikladom...je to tak carizmaticky tak sexi tak ...chlapik na svete...tak ho poznat,zoznamit sa ...pozdravujem..
    *3*
    • Re: Bohovsky HUGH

      TAKY bych ho chtela poznat je tak sexyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyy *14* *14*
  • smiley17

    Dr. House je suprovej

    Na House se dívám pořád,je skvělej.Má supr hlášky. *14*
    • maki11

      Re: Dr. House je suprovej

      Ty seš kluk že jo?Já jen taaky děsně miluju House,je vážně úžasnej ale Cuddyová je taky skvělá.Ne ani tak jako role,ale jako herečka *14*
  • petra6

    House

    Laurie bude Dr. Housem další 4 roky

    Autor: Archív

    Dnes 09:13
    Britský herec Hugh Laurie bude hrát populáního seriálového doktora Gregoryho House další čtyři roky.

    Podepsal smlouvu, která mu zaručuje za každou epizodu plat 220 000 liber (6,7 milionu korun). To z něj činí jednoho z nejlépe placených televizních herců ve Spojených státech.

    Devětačtyřicetilet
    • maki11

      Re: House

      Jasně,bezva....a kolik těch sérií House teda jako bude?Na štyři roky?To je šest,sedm sérií.House je super,i Hugh Laurie,ale já House děsně prožívám a už chci aby skončil.Cuddy+House Cameron+Forman a Wilson+někdo neznámý a Happy End!!!
      • roslin.l

        Re: Re: House

        Počítá se z osmi, ale ještě se může stát spousta věcí.
    • petra6

      Re: House

      http://www.blesk.cz/clanek/99201/la urie-bude-dr-housem-dalsi-4-roky.ht ml tady je stránka na celý článek
      • petra6

        Re: Re: House

        http://www.blesk.cz/clanek/99201/la urie-bude-dr-housem-dalsi-4-roky.ht ml
  • maki11

    ;)

    Jsem z toho ještě uplně mimo,je to 3:05...Strašně moc si přeju,aby to přežil *9*
    • roslin.l

      Re: ;)

      Ty videa, na které se dívaté jsou sestřihaná tak, aby vyprávěly fiktivní příběh. Člověk, který neviděl 4.serii celou je může špatně pochopit. Dát si to špatně do souvislosti a šířit bludy. Tak opatrně. *3*
      • katetit

        Re: Re: ;)

        No to je teda fakt, ale některý jsou i pravdivý a někdy mě baví zjišťování toho, jestli jsem z toho dílu neviděla něco na videu .....
    • lucka222

      Re: ;)

      počkej,House umře????
      • roslin.l

        SPOILER!!!!

        ne, ale někdo umře, necte se překvapit. Je to na konci 4.série.
  • maki11

    ...

    http://www.youtube.com/watch?v=xKHp ec4CB6M&feature=related

    Tohoto,o mlouvám se,a nehavaruje,nrazí do nich auto...
  • maki11

    House bude umírat Huntingtona..

    Na konci sérii,se ukáže,že House je pozitivní na Huntingtona Je to neléčitelná nemoc,která začíná ztrátou paměti,napadá mozkové buňky a končí smrtí.Stane se to potom,co Wilsonova přítelkyně a House pojedou ve stejném autobude a ten havaruje...Pořád doufám,že to nějak vyléčí,ale bojím se,že asi ne....představovala jsem si tak trochu Happy End s Cuddyovou.

    Více 3.40 až 3.50 minutě tohoto videa...Je to hrozný *9*
    • roslin.l

      SPOILER!!!!

      House nebude pozitivní na Huntingtona (nebudu říkat kdo, alepozitivní bude člen jeho týmu) a bude zatím žít i v páté serie.
      • Re: SPOILER!!!!

        Ste pitomí, pozitivní bude Třináctka..
        • roslin.l

          Re: Re: SPOILER!!!!

          Věděla jsem, že 13 má Huntingtona. Jen tan můj příspěvek je z dřívějška - kdy se ani nevědělo, kdo bude v týmu ( nechtěla jsem zkazit překvapení ). *3*
          • Re: Re: Re: SPOILER!!!!

            JJ, jenže mě štve že tu lidi píšou ať jim nic neříkáme, přitom já byhc chtěla porbrat to co lidi ví zajímavýho, a nejnovější info z nejnovějších dílů.....od toho je diskuze....
            Jinak Dr. House Totálně *In love*
            • ewulekom

              Re: Re: Re: Re: SPOILER!!!!

              hey ale to je přece super že se zajímá víc o svou šévku ne ??? to je upo nejvíc bájo konečně se plní moje představy !!! *15*
            • roslin.l

              Re: Re: Re: Re: SPOILER!!!!

              Myslím, že jsme na tom podobně. A v podstatě je mi ukradené jestli to někdo vykecá ( já už jsem viděla i některé díly z 5.s ). V podstatě je mi to šumák. Jen lidi zbytečně nadávají.


              Spoiler
              Např.Cam eron and House příznivci nebudou chtít koukat na 5.s, protože Cameron tam skoro nehraje ( zatím ) a House se zajímá víc o svou šéfku.
  • ewulekom

    Sou to volové !!!

    *16* sou to volové že dávaj druhou řadu a pak ji zrusi a nedaj ani posledni dil ( a v tom by mel byt house postrelenej bo neco takovyho) a nedaj 3. rady a hned zacnou 4. !! to je děs ale jinak sem necetla o zadnym oplodneni a videla jsem predposledni dil househo 4. rady na slovakach a tam zase mel kameronovou chase i formena ale i ten novej tym tak nevim
    • maki11

      Re: Sou to volové !!!

      Máš pravdu,i když House bude mít nový tým,bude tam Cameron,Chase i Forman pořád pracovat...Cuddyová těhotná nebude a House uzdraví.Ale v předposledním dílu 4 série se taky Housovi něco stane,nebo ne?
  • petra6

    dr. house

    to je škoda že už dr. house nebude odpoledne, ale jen večer. A taky je škoda že bude mít nový tým cameronová, chase a formam byli upe super
    • roslin.l

      Re: dr. house

      Starý tým byl skvělý a nový bude taky skělý. House nemůže mít něco průměrného nebo špatného.
    • Re: dr. house

      Ahoj, mohli by jste mi říct, proč se mu rozpadl ten tým a jestli šla Cuddyová na to umělý oplodnění a kdo byl dárce?b Předem vám děkuju
      • maki11

        Re: Re: dr. house

        House chtěl,aby dárcem byl Wilson,ale Cuddyová si nakonec uvědomila,že nechce dítě,už kvuli Housovi a nemocnici,a Cameronová odejde,pak i Chase a nakonec Forman....
        • roslin.l

          Re: Re: Re: dr. house

          Chase vyhodí.
  • Dr. House *In love*

    Ahoj, můžete mi někdo kdo ste už viděl nebo někde četl obsahy dalších sérií s kym House doopravdy bude? Děsně byhc si přála aby se vrátila Stacy, ale s Cuddy by to bylo takový přirozený....děsně slouho se znaj a má s nim fakt trpělivost:D Já bych ho asi zabila:D
    Jo a Chase s Cameronovou by byli taky supr páreček :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit