Přejít na výpis diskuzí

Dr. House

FILM 4.3.2007 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    Dr.House je jeden z nejlepších seriálů co jsem viděla :) A viděla jsem jich opravdu hodně :)Nejlepší jsou jeho hlášky :D U těch se vždycky nasměju :) A fandím páru Hameron :) I když Huddy je pravděpodobnější :( Dr. House is BEST *14* *14*
    • Re: :)

      Taky fandím 100% Hameron! A House je prostě ten nejlepší seriál. Když vidím ty hrůzy který teďka vyrábjej a pak se podívám na House, tak jsem šťastná. House je nejlepší co jsem kdy viděla *1*
  • aannddrreejjkka

    fs

    včera byl hustej díl to sem se zasmála:D:D
    • hannaaah

      Re: fs

      jo prej na koncu "ona vam ten vicodin dávacelou tu dobu" xDDDDDD
  • aannddrreejjkka

    aa

    http://www.hellomagazine.com/vote/g rand-finale2008/menattractive.html? presentar=resultado volte hugha laurieho
  • gunny

    Pátá série

    Nevíte někdo,kdy se bude vysílat 5.série na nově.tedy jestli bude ???
    • roslin.l

      Re: Pátá série

      Určitě se vysílat bude, kdy to je otázka. Jinak 5.série teď běží na Foxu. Od 19. ledna poběží druhá polovina. U nás bych to hádala tak na září.
      • dancik.cz

        Re: Re: Pátá série

        chjo, čechy opět opožděný *16*
        ostatně jako se vším *15*
  • xxspartankaxx

    .........

    Ahoj,

    rádi Tě uvítáme na našem diskuzním fóru Dr. House: www.diskutnici.cz/forum.php?id=86

    těšíme se na Tvou návštěvu:)
  • xxspartankaxx

    dr house

    Ahojky přidejte si serial dr house http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&forum_ID=42190&auth= *3*
  • intoska

    dr house

    no ten poslední díl 4. řady byl docely smutný,že Amber umřela.....nevíte,jestli už je natočená 5.řada? *9*
    • roslin.l

      Re: dr house

      od 19. ledna se bude vysílat další polovina 5.série, která ještě není celá dotočená. Snad to zvládnou a nevleze do toho stávka herců, které se chystá.
  • gunny

    Druhý dojem

    Seriál s velkým "S"! Hugh Laurie a jeho hlášky (které si dokonce někdy sám vymýšlí a podílí se i na scénaři...) obojí s velkým "H"! Co víc říct? Neobyčejný seriál z obyčejného nemocničního prostředí, a přitom vždycky originální. Jen tak dál! *3* *3* *3*
  • gunny

    První dojem

    Hugh Laurie je bůh. Pro postavu Grega House se snad narodil. Bez debaty je tou nejlepší věcí na seriálu. Ne však jedinou dobrou. Schéma jednotlivých epizod se možná trochu opakuje, ale to neznamená, že by seriál nudil. Na to má až moc kvalitní herce a scénáře. Třetí série je navíc velice zajímavá a částečně opouští dřívější šablonu.

    *3* *3*
  • gunny

    Česko

    Kolik je vlastně sérií ??
    Pátá série se MOŽNÁ bude natáčet v Česku,ale není to jisté.
    No House podepsal smlouvu na dalších 5 let takže asi jen tak ten seriál neskončí.Což je moc moc dobře.
    *3*
    • roslin.l

      Re: Česko

      Patá série je už skoro dotočená (alespoň třičtvrtě). V USA teď běží první polovina. V ČR se natáčet nebude (to už by běželo po fórech). Zaslechla jsem něco, že se Hugh upsal přibližně do osmé série ( to je další tři roky). Ovšem musíme počítat, že přízeň diváků je vrtkavá a nemůžeme vědět jestli ho nezruší pro nízkou sledovanost.
      • dancik.cz

        Re: Re: Česko

        Typuju že ani náhodou *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit