Přejít na výpis diskuzí

Dr. House

FILM 4.3.2007 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aannddrreejjkka

    Re: Dvd

    Já sem tu jeho knížku přečetla asi desetkrát *1* *1* *1*
  • gunny

    Dvd

    Uvažovala jsem o tom,že si koupím Dr.House na Dvd,ale to bych musela vyloupit banku,takže to asi odložím na dobu neurčitou.Zatím mám jen jeho knížku,a hned jak vyjde ta druhá tak nezaváhám a koupím si ji. Je vážně super musím si jí přečíst ještě jednou,ale je vážně dobrá *4* *4*
  • sara.jenni

    Best House

    House je nejlepší seriál na světě. Je prostě boží, a Hugh Laurie je taky nej....... *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: na netu

    www.forum.doktorhouse.net
    musíš se zaregistrovat ale je to zadara a navíc se tam probírají nové díly, je tam i 5.řada s českýma titulkama :-)
  • dasha24

    xD

    Nej serial..škoda že jenom jednou týdně upa se těsim na 5.řaru..tý jo už na podziiiim *14* *3*
  • na netu

    aloha, mám dotaz. Nevíte náááhodou někdo, kde na netu se dá House celej stáhnout??? Není čas ho týden co týden sledovat, někdo musí ráno vstávat anebo není chuť furt jen čučet na bednu.... *5*
  • anuschka

    Re: Best!!!

    Máš pravdu, máš pravdu, máš pravdu *1* *1* *1*
  • lieblinka

    Best!!!

    Jednoznačně nejlepší seriál jakej znam. *14* *14* *14*
  • anuschka

    HOUSE

    Viděla jsem ukázku na příští díl páté řady Simple Explanation. Vypadá to dost strašidelně *9* Četla jsem, že se tam staně něco hodně ošklivýho. Takhle to psali doslova. To se zas úterka ani nedočkám *1* Ovšem závěr "pětky" se blíží a čeká nás milostná scéna House s Cuddy. Taky se nemůžete dočkat? *1*
  • hannaaah

    Re: fs

    jo prej na koncu "ona vam ten vicodin dávacelou tu dobu" xDDDDDD
  • laura.r

    Re: Re: Re: Re: House M.D.

    Nikdy to není lupus ( snad jen jednou jsme se dočkali).
  • Re: Re: 5.řada

    Jak to myslíš?
  • xxspartankaxx

    Re: Re: 5.řada

    že *1*
  • dancik.cz

    Re: 5.řada

    to brzo.... xD
  • 5.řada

    Na 5. řadu doktora House se můžeme těšit na NOVĚ už na podzim letošního roku! *1*
  • Re: :)

    Taky fandím 100% Hameron! A House je prostě ten nejlepší seriál. Když vidím ty hrůzy který teďka vyrábjej a pak se podívám na House, tak jsem šťastná. House je nejlepší co jsem kdy viděla *1*
  • Re: Re: dotaz

    Píše se to VICODIN žádný Vicodine *8*
  • dancik.cz

    Re: Re: Česko

    Typuju že ani náhodou *15*
  • dancik.cz

    Re: Re: Pátá série

    chjo, čechy opět opožděný *16*
    ostatně jako se vším *15*
  • dancik.cz

    Re: dotaz

    co, chceš začít taky používat? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit