Přejít na výpis diskuzí

Dr. House

FILM 4.3.2007 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 5.řada

    Na 5. řadu doktora House se můžeme těšit na NOVĚ už na podzim letošního roku! *1*
    • dancik.cz

      Re: 5.řada

      to brzo.... xD
      • Re: Re: 5.řada

        Jak to myslíš?
      • xxspartankaxx

        Re: Re: 5.řada

        že *1*
  • House

    je to nejlepší seriál. Viděla sem i sedmou řadu, je super, až na ten konec... Jestli bude i osmá řada, tak sem zvědavá jak to dopadne
  • pravda

    LIDI HOUSE BUDE S CAMERONOVOU NAKONEC..A ONA PAK UMŘE A ON BUDE NEŠTASNEJ..VÍM TO URČITĚ
    • Re: pravda

      Ha ha ha, zemře Amber, Wilsonova přítelkyně a tak končí poslední řada, kterou mám zkouklou celou. Hlavně, že to víš určitě. *15*
      • maki11

        Re: Re: pravda

        A tak končí 4 série?
      • Re: Re: pravda

        Ähoj a nemohla bys mi říct s kym Housík bude? *7*
        • Re: Re: Re: pravda

          Amber umře, ale není to poslední sérka to je konec čtyřky pak se v pětce Wilson nebaví s Wilsonem pár dílů a pak je to zase ok. Ale je podepsaná smlouva až do osmý řady takže klid...to se ještě může stát věcí...
  • maki11

    ;)

    Jsem z toho ještě uplně mimo,je to 3:05...Strašně moc si přeju,aby to přežil *9*
    • roslin.l

      Re: ;)

      Ty videa, na které se dívaté jsou sestřihaná tak, aby vyprávěly fiktivní příběh. Člověk, který neviděl 4.serii celou je může špatně pochopit. Dát si to špatně do souvislosti a šířit bludy. Tak opatrně. *3*
      • katetit

        Re: Re: ;)

        No to je teda fakt, ale některý jsou i pravdivý a někdy mě baví zjišťování toho, jestli jsem z toho dílu neviděla něco na videu .....
    • lucka222

      Re: ;)

      počkej,House umře????
      • roslin.l

        SPOILER!!!!

        ne, ale někdo umře, necte se překvapit. Je to na konci 4.série.
  • petra6

    House

    Laurie bude Dr. Housem další 4 roky

    Autor: Archív

    Dnes 09:13
    Britský herec Hugh Laurie bude hrát populáního seriálového doktora Gregoryho House další čtyři roky.

    Podepsal smlouvu, která mu zaručuje za každou epizodu plat 220 000 liber (6,7 milionu korun). To z něj činí jednoho z nejlépe placených televizních herců ve Spojených státech.

    Devětačtyřicetilet
    • maki11

      Re: House

      Jasně,bezva....a kolik těch sérií House teda jako bude?Na štyři roky?To je šest,sedm sérií.House je super,i Hugh Laurie,ale já House děsně prožívám a už chci aby skončil.Cuddy+House Cameron+Forman a Wilson+někdo neznámý a Happy End!!!
      • roslin.l

        Re: Re: House

        Počítá se z osmi, ale ještě se může stát spousta věcí.
    • petra6

      Re: House

      http://www.blesk.cz/clanek/99201/la urie-bude-dr-housem-dalsi-4-roky.ht ml tady je stránka na celý článek
      • petra6

        Re: Re: House

        http://www.blesk.cz/clanek/99201/la urie-bude-dr-housem-dalsi-4-roky.ht ml
  • I love it

    Jo House je super týpek, má neuvěřitelný charisma a je sexy. Cameronová je úžasnej človíček, nádherně zahraná role, charismatická herečka....stejně jako House. Nevim s kym Alison Cameronová nakonec skončí, ale přeju jí jen to nejlepší, doufám že se bude v seriálu oběvovat pořád. Jinak seriál totálně žwru celkově
    • Re: I love it

      jo maš uplnou pravdu jinak bych to asi neřekla doufam že kameronová tam ještě bude hlavní rolí
  • gunny

    Dr.House 5

    Wilson sice odešel,ale House si najde nového kamaráda.Kdo to bude to vám neřeknu dívejte se !!! *1* *3*
    • sara.jenni

      Re: Dr.House 5

      Wilson se, ale vrátí nebo ne???
  • _m4rtu1k4_

    House

    Hey mno tak House je upe šukezne kráásnej.. jo a proč se Třináctce říká Třináctka? *7*
    • allisonc

      Re: House

      Protože když House hledal svůj nový tým, tak měl každý medik číslo. Remy měla zrovna třináctku a od té doby se jí tak říká.
      • _m4rtu1k4_

        Re: Re: House

        jo ahá tak děkuju *3* *14*
        • allisonc

          Re: Re: Re: House

          Není za co *3*
  • Na ,,kinotip,, už se objevují díly z 8. série. Zatím tam jsou první dva díly, ale každý týden by se tam měly přidávat další.
    • ja se divam na www.eserial.cz, a tam mate skoro všechno česky a jsou tam všechny dily i z 8. serie
  • Řeknu vám....

    Škoda, že už house skončil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit