Přejít na výpis diskuzí

Dr. House

FILM 4.3.2007 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gunny

    house

    http://diskuze.libimseti.cz/dr-hous e-vs-mentalista-831240?uid=

    nejd e to otevřít.takže to nepíšu takhle.prostě otevřete líbím se ti a hledejte house vs mentalista a pak hlasujte.
  • gunny

    house

    Tento odkaz je pouze pro fanoušky Dr.House nikoliv Mentalisty.takže hlasujte pro house.

    http://diskuze.libimseti. cz/dr-house-vs-mentalista-831240?ui d=
  • allisonc

    House

    Ne televizi v podobě VKV, ordinace, Ulice a podobných věcí nekoukám, ale Dr. House si mě získal. Je to snad ten nejlepší seriál, jaký jsem kdy viděla a hrozně mě štve, že dávají na NOVĚ nějakého pitomého mentalistu *16* *8*
    • gunny

      Re: House

      Přesně moje slova.
      House je NEJ a myslím,že ani za 200 let se nepodaří natočit nic lepšího,ale toho se určije nedožijeme. *1*
  • aannddrreejjkka

    Anketa Dr.House vs Mentalista

    Hasujte!!! http://diskuze.libimseti.cz/dr-hous e-vs-mentalista-831240?uid=9c93aca5 259da04d6b7525f112ef8a1a
    • sara.jenni

      Re: Anketa Dr.House vs Mentalista

      mě se ta stránka nezobrazila :-( ale samozřejmě hlasuju pro House!!!
  • elushqa

    ?

    Nekoukal ste se dneska na House v tv? Nevíte prosim jak se jmenuje ta předposlední písnička? *7*
    • sara.jenni

      Re: ?

      “I Still Care For You” - Ray LaMontagne nevím jestli myslíš tuhle *7*
  • paige.mhatt

    ...

    hele jak je to mezi Chasem a Cameronovou?
    • sara.jenni

      Re: ...

      Chase a Cameronová se na konci 5.serie vezmou, ale prý budou mít nějaké problémy nebo co, ale vezmou se. *3* to je dobře jim to spolu sluší, ale i k Houseovi se hodí!!!
  • dancik.cz

    gunny

    Nech si to pro sebe, ať se ostatní mají na co těšit bože..
    • gunny

      Re: gunny

      jojo jen jsem Vás chtěla informovat,když máte tak zoufalý výraz že §Wilson odešel.
  • gunny

    Dr.House 5

    Wilson sice odešel,ale House si najde nového kamaráda.Kdo to bude to vám neřeknu dívejte se !!! *1* *3*
    • sara.jenni

      Re: Dr.House 5

      Wilson se, ale vrátí nebo ne???
  • gunny

    Nova

    první díl 5.série s názvem Dying changes everything ( umírání všechno mění ) bude už ----v pondělí 7.září na programu NOVA od 22:05. Což je moc moc super.
    V prvním díle bude něco o Housově otci a jeho pohřeb takže se máme na co těšit.A taky s wilsonem bude pár smutných scének.
    • gunny

      Re: Nova

      jo omlouvám se o Houseově otci bude až v pátém díle.
      • gunny

        Re: Re: Nova

        bude to ve čtvrtém díle !!
        jo a vážně sorry nebo proč ale poslední dobou mi hrabe *9* *9*
      • sara.jenni

        Re: Re: Nova

        nemusíš se omlouvat!! to neva!!
    • sara.jenni

      Re: Nova

      Už se těším budeto zase super! ale bude určitě moc smutné ty scénky asi že??? *9* *9* ale mocky se těším díky za informace už si to du napsat do kalendáře!!!! *1* *3*
      House je nej.... *14* *14* *14* *14*
  • horatio

    Hugh Laurie

    Hughova knížka Obchodník se smrtí je superní.I druhá knížka,která dopisuje seriál Dr.House je taky skvělá. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit