Přejít na výpis diskuzí

Dr. House

FILM 4.3.2007 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gunny

    Tričko

    Nevíte někdo kde sehnat nějaké tričko s motivem Dr.House.hledala jsem ho všude,ale zatím jsem nějaké extra pěkné nenašla,takže jestli někdo o něčem víte prosím napište. *3*
    • meredith12

      Re: Tričko

      naco kupovat kup si akuraz papier na ktory si vytlacis obrazok aky chces a potom si ho prezehlis na tricko
  • gunny

    Dvd

    Uvažovala jsem o tom,že si koupím Dr.House na Dvd,ale to bych musela vyloupit banku,takže to asi odložím na dobu neurčitou.Zatím mám jen jeho knížku,a hned jak vyjde ta druhá tak nezaváhám a koupím si ji. Je vážně super musím si jí přečíst ještě jednou,ale je vážně dobrá *4* *4*
    • dancik.cz

      Re: Dvd

      Vyloupit banku pro tisícovku? :) To si jednou ušetři na něčem jiném a kup si DVD..:)
    • aannddrreejjkka

      Re: Dvd

      Já sem tu jeho knížku přečetla asi desetkrát *1* *1* *1*
  • sara.jenni

    Best House

    House je nejlepší seriál na světě. Je prostě boží, a Hugh Laurie je taky nej....... *14* *14* *14* *14* *14*
  • dasha24

    xD

    Nej serial..škoda že jenom jednou týdně upa se těsim na 5.řaru..tý jo už na podziiiim *14* *3*
  • na netu

    aloha, mám dotaz. Nevíte náááhodou někdo, kde na netu se dá House celej stáhnout??? Není čas ho týden co týden sledovat, někdo musí ráno vstávat anebo není chuť furt jen čučet na bednu.... *5*
    • Re: na netu

      www.forum.doktorhouse.net
      musíš se zaregistrovat ale je to zadara a navíc se tam probírají nové díly, je tam i 5.řada s českýma titulkama :-)
  • lieblinka

    Best!!!

    Jednoznačně nejlepší seriál jakej znam. *14* *14* *14*
    • anuschka

      Re: Best!!!

      Máš pravdu, máš pravdu, máš pravdu *1* *1* *1*
  • anuschka

    HOUSE

    Viděla jsem ukázku na příští díl páté řady Simple Explanation. Vypadá to dost strašidelně *9* Četla jsem, že se tam staně něco hodně ošklivýho. Takhle to psali doslova. To se zas úterka ani nedočkám *1* Ovšem závěr "pětky" se blíží a čeká nás milostná scéna House s Cuddy. Taky se nemůžete dočkat? *1*
    • sara.jenni

      Re: HOUSE

      na 5.řadu se nemůžu dočkat!! a co se tam má stát??? *7* *9*
      • dancik.cz

        Re: Re: HOUSE

        A proč se nenecháš překvapit..? :P
  • 5.řada

    Na 5. řadu doktora House se můžeme těšit na NOVĚ už na podzim letošního roku! *1*
    • dancik.cz

      Re: 5.řada

      to brzo.... xD
      • Re: Re: 5.řada

        Jak to myslíš?
      • xxspartankaxx

        Re: Re: 5.řada

        že *1*
  • dotaz

    ahoj..prosím o pomoc..jak se píše název těch léků, co house užívá na bolest? dík moc
    • dancik.cz

      Re: dotaz

      co, chceš začít taky používat? *15*
    • gunny

      Re: dotaz

      Ten lék se jmenuje vikodin a píše se Vicodine.Je to analgetikum
      • Re: Re: dotaz

        Píše se to VICODIN žádný Vicodine *8*
  • xxspartankaxx

    Verča

    http://www.diskutnici.cz/forum.php? id=646
    Přidejte si dr.house děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit