Přejít na výpis diskuzí

Dům voskových figurín

FILM 4.3.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super!!

    *16* Tyjo tak jsem na to mrkla a myslela žee se podělám!! *15* Jako fakt super horor!!!!Prostě nic pro slabochy!!! *7*
  • malina.kiki

    Sqwělej horůrek....

    Jo je to upe good horor možná taky prot že tam hraje ten krásnej chad michael murray :-) mno už sem to viděla 3x v jednom měsíci(včera potřetí, předevčírem podruhý a když to dávali asi před třema tejdnama na primě tak poprvý...) normálně lidi jak to dávali v noci tak jsem se pak ráno bála vstávat a jít do koupelny že že někde vincent sřihne do nohy :-D
    • Re: Sqwělej horůrek....

      hej tjxD...se raci divam furt vsude za sebe jestli za mnou nevyleze Vincent s nuzkamaxD *1*
  • hmmmmmmmmmm

    špatnej film to neni strašně sem see bála a v noci se divim že sem usla,fakt horor jak kráva,nedoporučuju těm,kdo se bojí krve,fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj *9*
  • Good horor..

    Ty jo moc dobrej horor.Musím říct,že Paris moc nemusím ae takhle jí to moc seklo *14* *15*.Stejně nejlepší bylo jak jenom vykoukla v bác,,,tyč mezi očima *14* *14*
  • tskatie

    Best horoh

    Nejlepší horor, kterej sem kdy viděla, lepší snad už ani neni
  • Dino

    Už tý hánlivý slova co jsi použil svědčí o tvé vysoké inteligenci. Tak si dej odstup a příště když budeš chtít něco kritizovat tak začni u sebe nebo to piš slušně. *3*
  • super

    LUXUSNI FILMECEK *1*
  • Dino kolik ti doopravdy je?

    Uz jenom to ze mas zapnutej caps lock pri psani znaci, ze si dusevne nevyrovnany clovek. Pochybuju ze ti je 18+, i kdyz demence se muze projevovat i u dospelych lidi. Prosimte zamysli se nad tim co si napsal.
  • trapno kokoti

    HEJ VY JSTE UPNĚ VYJEBANI!!!MATE VUBEC 18 ŽE SE DÍVÁTE NA HORORRY NO JA JEN ABY PAK S VYMA MAMINKA NECHODILA ZA RUČIČKY NA ZÁCHOD JEN TAM PRO ZAJIMAVOST JA 18 MÁM A YV CO TADY PÍŠETE TEDA...KROMĚ MĚ:)JSTA PIČUSI VYJEBANÍ A MYSLÍ TE SI BUH VI CO KDYŽ TADY NAPÍŠETE TAKE TY VAŠE PIČOVINY JA BYCH TU DNEŠNÍ MLÁDEŽ ODSOUDILA JSTE BANDA NAJIVEK A MYSLÍTE SI ŽA JSTE DRSÍ NBORCI A BABY NO TĚCH ANI NEMLUVÍM NAPROSTE PIČE!!!!TO JE KUJ NAZOR JO A ANI SE MI NESNAŽ TE NAPSAT JA TADY UŽ NIKDY NEJDU *13* *13* *1* *1* *1* *16* *8* *8* *8*
    • Re: trapno kokoti

      tyy kraaavoo..xD....ty si tky pica plsimte, a koho tdy zajima kolik ti je???...vsadim se ze nikoho...tky ti muze bejt upa jedno kdo se tdy diva na horory..vadi ti to??? tk sem nelez trapko....jo a kdyby neco: nemusis psat jk blbka velkym pismenem, nikdo neni slepej ani blbej narozdil od tebe......bez vzit matku za ruku ty, blbko
    • Re: trapno kokoti

      Když chceš urážet tak aspon pis bez chyb nedá se to pak cíííst ty p...
    • Re: trapno kokoti

      Hejj tak ty si uplně blbá. Co ti je do toho kdo co sem píše starej se laskavě sama o sebe. Co si máš ty vyskakovat že ti je 18? Laskavě se zamysli sama nad sebou jim možná osmnáct není, ale uršitě nechodí na záchod za ručičku s maminkou. Možná to víš ze své zkušenosti žě? No tak se nedívej ani teď když ti je osmnást aby ses u toho neposrala když bys musela požádat maminku aby tě odvedla. *8* *8*
    • Re: trapno kokoti

      Hejj tak ty si uplně blbá. Co ti je do toho kdo co sem píše starej se laskavě sama o sebe. Co si máš ty vyskakovat že ti je 18? Laskavě se zamysli sama nad sebou jim možná osmnáct není, ale uršitě nechodí na záchod za ručičku s maminkou. Možná to víš ze své zkušenosti žě? No tak se nedívej ani teď když ti je osmnást aby ses u toho neposrala když bys musela požádat maminku aby tě odvedla.
    • Re: trapno kokoti

      Upřímně já si o sobě nemyslím, že jsem borec, když jsem se na to dívala. Někdy to bylo hnusný, ale TV jsme nevyply, protože to bylo napínavý a čekali jsme jak to dopadne. Ty se už radši nevyjadřuj a zalez magore *13*
    • Re: trapno kokoti

      tobě je leda tak o 10 míň *1* *1* prostě si myslíš je mi 18 - jsem víc! podívej se na to co píšeš a jak píšeš...navíc pod caps lockem aby ses zviditelnila. to jsi taková zapadlá obluda v koutě, který si nikdo nevšímá? jestli jo tak mi tě je upřímně líto. nebo jseš jen vyšinutá zamindrákovaná exotka? nebo spíš obojí, a chováš se jako 5-ti letý děcko (omluvám se 5-tiletým *1* vím že jste inteligentnější :-))
    • Re: trapno kokoti

      PROMIŇ ALE TAKHLE JE URÁŽET NEMUSÍŠ. mĚ JE TAKY 18, LAE NENADÁVÁM JIM JAK TY JSI TRAPNÁ SAMA NE TI CO TAM PÍŠOU ALE TY.... PŘÍŠTĚ SI DVAKRÁT ROZMYSLI CO PÍŠEŠ KRÁVO! *16*
  • Super

    Dokonalej horror *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit