Přejít na výpis diskuzí

Dva a Půl Chlapa

FILM 30.7.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle seriál nikdy nezklanal :D Aspoň dokud tam byl Charlie :D Jeden z nej seriálů vůbec :D Největší nářez je když se tam objeví bláznivá Rose to je pak záruka vtipných situací XD A Jake ten má kolikrát naprosto nebezpečně dobrý hlášky XD Třeba dnes byl díl kdy Chelsie "seznámila" Alana s se s vojí zvláštní kamarádkou a tou nebyl nikdo jiný než bláznivá Rose XD Nejlepší jak Rose přilepila Alanovi na rozkrok model autíčka XD Jen málá narážka na to jak Rose přilepila Charliemu pytlíka ke stehnu XD Prostě tenhle seriál je nářez XD Sice ne takovej jako Teorie Velkýho Třesku ale i tak je to jedna z největích seriálových nářezů co jsem kdy viděl XD
  • Někdy celkově sranda,jindy zase nic moc.Herecké obsazení celkem dobré.Zvlášt ten kluk(Jake),když se na něco zeptá Alana a Charlieho,bývá celkem sranda.Seriál spíše průměrný.Tvrdí se,že hlavní herec Charlie Harper má 90 iq a ne vždy mu něco dojde.
    Myslím,že Charlieho bratr Alan je chytřejší trochu než on.
  • berusska102

    Re: Hledám díl

    Myslím že ,,Skoro jako nekrofilie"
  • berusska102

    Tjn

    Tenhle seriál je prostě BOMBÁÁÁ *14* *14* *14*
  • nejlepsi

    Nejlepší serial na světě
  • smelu

    Re: mravenčníci vypadají jak šílenci

    jo ten díl jsem vyděla ten je suprovej
  • smelu

    mravenčníci vypadají jak šílenci

    nejlepší díl byl mravenečníci vypadají jak šílenci,hraje tam slavný zpěvák Enrique Iglesias *14* *14*
  • boureanust

    ĹoL

    ÚPLNĚ NEJ SERIÁL LEPČÍ NENÍ
  • dobik

    .........

    tajto je fak hustej serial..jo a nevite kolik dilu ma ta 6 serie??? dik cau *3* *7* *4*
  • mikes38

    nwm

    super serial vzdycky se u nej rezu smichy *1* *1* *1* proste nej *15*
  • lieblinka

    The Best

    Nejlepší seriál jakej znam. Vždycky se skvěle bavim. *1* *15*
  • parket..a

    =)

    u tohohle seriálu se vždycky mrtě pobavim =D
  • anael

    Re: super

    souhlas =)
  • Nova stranka

    Webova stranka zabyvajici se timto serialem ... http://twoandahalfmen.ic.cz
  • Hledám díl

    Ahoj
    Prosím může mě někdo říct co to bylo za díl, ve kterém seznámí Charlie Alana s jeho bývalou přítelkyní z Francie co se v posteli chová jak mrtvola?
  • Re: Re: WOW:)

    4x23 Mravenečníci vapadají jako šílenci ;)
    Více informací o seriálu Dva a půl chlapa se dozvíte na http://dvaapul.wgz.cz/ *1* *5* *3*
  • amerika

    Re: WOW:)

    Hey jak se ten díl jmenuje??? *14* *14*
  • WOW:)

    NEJVÍÍÍÍÍC:)a ten díl,když je tam Enrique..hmmmm,prostě WOW! *14* *14* *14* *14* mohla bych se na to koukat od rána do večera...:)
  • wow

    neeeeeeeeeeeej sitcom mam vsechny dily v compu ;):p *14* *3* *15* *5*
  • :)

    Mě to taky baví :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit