Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Zatmění

FILM 1.1.2009 
1287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • baffy.4

    the hillywood show

    nevite kdy ma bejt parodye na eclipse od hilywood show??? *14*
    • your-darling

      Re: the hillywood show

      jůů mám takovou radost...hele ted sem hledala na netu a našla sice jenom dva stills z hillywood show...tady máš odkaz...
      http://www.stmivani.eu/51 -zatmeni/the-hillywood-show-new-sti lls-from-eclipse/

      Vypadá to zatím dost dobře, ale to asi akždá jejich tvorba... *4* *4* *4*
    • your-darling

      Re: the hillywood show

      joo to nevim...Pijde mi že to pořád odkládají a já se už tak těším..Oni vždycky vykouzlí něco hezkýho..xD *4* *4*
  • renesmeecullen123

    Renesmee a Jacob

    Muzu se zeptat kolik bude Renesmee az se do ni Jacob otiskne?diky za odpoved *4*
    • baffy.4

      Re: Renesmee a Jacob

      chvilku po porodu ;)
    • lucik188p

      Re: Renesmee a Jacob

      no podle knihi bude miminko
      protože kdiš se bela zbudi po promena (zaroven porodu) tak zahi zjisti že se jakob do resme otiskl a nebude stoho dvakrat natčena *4*
      • rapidash

        Re: Re: Renesmee a Jacob

        já si osobně myslím ze se do mi otiskl už v břiše Belly, všek to je v knize napsané ne? Proto je to k sobě táhlo už v těhotenství,však ji to tam paj Jack vysvětluje proč se to staloa že ji pořád miluje ale už jinak.Muj názor no. *13*
  • Renesmee Culllen

    Ahoj. Nevite nekdo kdo bude hrat v Braking Dawn Renesmee Cullen?
    • vrtulka

      Re: Renesmee Culllen

      zatím to vypadá na tuhle slečnu *3*

      http://www.osobnosti.cz/mackenzie-foy.php
      • inpedy

        Re: Re: Renesmee Culllen

        Nemůžu si pomoc, ale ona se na Renésmé přesně hodí :)
      • lucik188p

        Re: Re: Renesmee Culllen

        jo bila bi to krasna renesmee ale jestli že rozbřesk daj na dva dili tak ona bude hrat aš vti druhi časti a ta se bude natačet aš tak za rok možna i dil tak si řikam jestli nato nebude moc stara protože resmee na konci knihi ji je zhruba 5let a to ji bude uš asi jedenact tak nevim
        • vrtulka

          Re: Re: Re: Renesmee Culllen

          oba díly se budou natáčet najednou. a jelikož se scény filmu točí napřeskáčku, může se stát, že scény s Renesmé do druhého dílu budou natáčet hned na začátku. to nemůžeme vědět. ale to, že jí bude hrát tahle holka je potvrzené na 100% samotným studiem i samotnou spisovatelkou Stephenie Meyer *3* a jak to s ní a jejím věkem ve filmu vymyslí, to už záleží na nich *3*
          • lucik188p

            Re: Re: Re: Re: Renesmee Culllen

            vim že se sceni natačeji na přeskačku ale i tak si mislim že ji musi hrat mnohem mlači holčička aspon na začatku
            ale Mackenzie Foy bi se mi moc libila jako Resmee
      • renesmeecullen123

        Re: Re: Renesmee Culllen

        jj dekuju moc.a nevis kdo ji bude hrat jako dospelou.jak bude chodit s Jacobem?
  • your-darling

    ...

    Hej lidi, kde ste???
    Tady se nic neděje ani po dvou měsících, takhle ten filmík propadne dolů a to by bylo blbííí.... *9* *9* ...Takže honem diskutujte..:-D
  • your-darling

    narozeniny...

    Bella má mít zítra narozeniny...19??Nwm...
    Ale každopádně všechno nejlepší... *4* *4* *4*
  • vrtulka

    DVD kvalita

    lidičky měla bych prosbičku. nemáte někdo ještě nějaký další odkaz na stáhnutí Eclipse v DVD kvalitě? ten, co je tady níže uvedený už jaksi nefunguje a já další najít nemůžu. děkuji moc za pomoc.
    • vrtulka

      Re: DVD kvalita

      nebo třeba kdyby už jste to měli někdo stažený v té DVD kvalitě, jestli by bylo možný poslat mi to třeba na email? je to nicole1@seznam.cz
  • werma

    d

    lidi nevite kdy bude cz dabing??? *7* *14* *14* *14* *14*
    • Re: d

      3.listopadu.2010
    • lucik188p

      Re: d

      to fakt nevim ale taki bi me to zajimalo zatmeni je proste *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • your-darling

        Re: Re: d

        POPRAVDĚ,já to nadabovaný vidět nepotřebuju...Nový měsíc tím úplně zkazili, tak nevim co si myslet, ale jsem možná trošku zvěděvá... *7*
        • Re: Re: Re: d

          No tak já to mám fakt rači radši v angličtině je to lepší ale jednou nebo dvakrát bych se na to taky mohla mrknout v cz dabingu *1* *3*
        • vampire-kathness

          Re: Re: Re: d

          Tak to souhlasim..já jsem Stmívání neviděla anglicky takže mi to nepřislo tak hrozný ale jak sem koukla na New moon anglicky a potom česky...tak musim říct že to bylo strašný!!Hlavně Jake a Bells...
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: d

            jo přesně moje řeč...mám to stejně...Stmívání mi ani nevadilo, ale New Moon jsem uměla snad nazpaměť v Aj a tohle totálně podělali...
            Bella, Jake, Esmé, Emmett a ty zvuky co vydával Edward byly taky děsný...nwm mno... *8* *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: d

              no to máte všichni pravdu jediný co se mi líbí nadabovaný je twilight stmívání jinak je to hrůza já si to pouštim jenom v angličtině třeba Eclipse sem ještě neslišela jak nadabovali ale upřímě netěšim se protože to zkazej zase třeba v New moon te Emmet a Esme a Jacob to byl děs nemyslíte si to *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *5* *5* *16* *16* *16* *7* *7* *7* *7*
            • vampire-kathness

              Re: Re: Re: Re: Re: d

              Takže shrnuto podtrženo : NESNÁŠIM ČESKEJ DABING!!! *4* *16* *10*
            • your-darling

              Re: Re: Re: Re: Re: d

              Jo viď, mě přišel ten hlas Belli celý nějaký divný...Ale ty lidi který dabovali Esmé a Emmetta...No to byl děs...to prostě rve uši... *8* *8* *16* *16* *16*
            • vampire-kathness

              Re: Re: Re: Re: Re: d

              A nebo jak Bella křičela ze spaní??Aspon tam mohli nechat original(kterej znel o dost lip nez nadabovany)sakra ale néé oni se rozhodli že to taky nadabujou a co z toho vzniklo???Děs a hrůza *5* *10*
      • vampire-kathness

        Re: Re: d

        podle mne bude nekdy v prosinci ptrotoze to vychazi i DVD..jenze to je mozna v USA takze taky nevim *1*
  • lucik188p

    Stmívání

    všimli ste si že *4* Stmívání stmivani prvni to je super
    • Re: Stmívání

      to jo *1* jsště pošoupnout Zatmění a bude to dobry *1*
      • your-darling

        Re: Re: Stmívání

        no jo no...ale zatím jsem spokojená...:-* *4* *4* *4*
  • anettka-upirrka

    DVD Kvalita..:)

    Ahoj..možná že už to víte ale kdyby ne tak pro ty co to nevědí na uloz.to už si můžete stáhnout Zatmění v DVD kvalitě takže super nééé...??!! *3*
    • your-darling

      Re: DVD Kvalita..:)

      když tam je těch odkazů na zatmění moc...pošli mi odkaz plosím... *3* *3*
      • anettka-upirrka

        Re: Re: DVD Kvalita..:)

        Tady je ten odkaz....: http://uloz.to/5676641/twilight-zat meni-dvd-kvalita-cz.titl.-by-22.avi
        • your-darling

          Re: Re: Re: DVD Kvalita..:)

          jujky..taky děkuju..:-) *14* *14*
        • smelu

          Re: Re: Re: DVD Kvalita..:)

          jééééééééé tohle je ještě lepší *14* kuju
          • anettka-upirrka

            Re: Re: Re: Re: DVD Kvalita..:)

            Nz...:)
    • smelu

      Re: DVD Kvalita..:)

      já jsem si to z toho stáhla v angličtině s českými titulkami *14* *3*
  • lucik188p

    ......

    jak bafi mohla předbehnout
    Twilight Saga to fakt nechapu bafi je dobra ale
    Twilight Saga ma n mnohem radeji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit