Přejít na výpis diskuzí

Eragon

FILM 4.3.2007 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pocula som ze kniha Eragon je ovela lepsia ako film,no po tom co som toto VELDIELO videla, ju nemam chut absolutne citat.Myslim ze keby sa nevynechaju deleted scenes a ma to ovela prepracovanejsi dej s viacerimi postavami a je to dlhsie mozno by sa celkom dalo.Ale to co natocili je hodné zlatej maliny a necudujem sa preco sa uz nikto nezmoze na pokracovanie.Uplne o nicom,nulove herecke vykony,hlavny hrdina-vyzera horsie ako Zac Efron v High school musical,proti sienne guillory nic nemam ale na ulohu arye sa mi velmi nehodila lebo to bolo prilis vidiet ze je od eragona oovela starsia)+ked uz mala byt arya elfka mohla tak aspon vyzerat(spicate usi akoze nic??? )a nie byt oblecena ako Xena.Pozitivum vidim v Safire ktoru celkom fajne vytvorili(len ten jej neuveritelne rychly rast som celkom nepochopila).Proste cele mi to prislo ako keby reziser chcel urcite sceny urychlit a pri tom tam dat vela veci odpozeranych od inych filmov.Niet divu ze kritici to oznacili ako zlepeninu Pana prstenov,Harryho Pottera,Dracieho srdca ci dokonca Fantaghiro.Koniec uplne zabili s tym dalsim drakom,kde kazdy cakal pokracovanie:Eldestu a tusim Empire alebo Brisingru-tak sa mali volat tie nadchadzajuce casti ale asi by to nedopadlo najlepsie).Takze keby som mala hodnotit davam len dve hviezdicky a to jednu za Jeremyho Ironsa alias charizmatickeho Broma a druhu za Garretta Hedlunda alias sexy tajomneho Murtagha bez ktorych by to bol cisty odpad.
    • Knihu by sis měla přečíst, protože jejich herecké výkony jsou opravdu hrozné a není tam ani 1/4 toho, co v knize. Je to světový bestseller, takže nechápu, proč to takhle uspěchali s natáčením a absolutně to podělali. Film propadák, kniha bestseller. Je tohle normální?! Jsem fanouškem Odkazu dračích jezdců a po přečtení Inheritance si nemůžu pomoct a prostě chci, zby natočili celou sérii. Ale s jinými herci a pořádně!
  • Je sprostý, že pokračování se asi nedočkáme!!!!
  • Musím říct, že tohle se tedy rozhodně nepovedlo, kniha je úžasný, smysluplný, fantasy příběh, ale film vůbec nedává smysl!!! Jestli jste četli knihu vůbec se na to nekoukejte - nema to cenu. Jinak kniha užasna a doufam že Paoliny se k příběhu Eragona ještě vrátí... *10* *12*
  • omg kdo řekl že to bude naprosto stejný? nikdo !! žádný film není stejný a herci nevypadaj stejně například percy jackson anabeth je ve filmu bruneta ale v knížce blondýna ZABIJE TO NĚKOHO??????? přiznávám nečetla jsem knížku ale film je naprost užasný herci krajina a safora jsou nadherní (miluju murtága *14* *1* ) takže se uklidněte *3*
  • Eva toho jelena tam zabíjet nemusíš je to cvičná část.
  • Knížka je skvělá, okouzlující, zajímavá, poutavá atd. Herec Edward Speleers hraje skvěle jen scénář trochu moc pokulhává za knihou... Nechci nikoho urážet ale ten film je úděsný, vždyť to má s knihou společný jen název!!! Třeba Arya má v knížce černé vlasy a tam zrzavé ale to by zase tolik nevadilo narozdíl od ostatních věcí, a že bych toho mohla napsat HODNĚ!!! Ten film je pro mě propadák ale nevím jak pro ostatní, zkrátka se jim to vůbec nepovedlo!!! *10* *10*
  • petik555

    Eldest

    Už by mohli natočit Eldesta a brisingra.. Ikdyž by to byla změna vidět Eda, kterýmu bylo v Eragonovi ( při natáčení) 18 a teď je mu už 23... Ten čas tak letí.. Kde je ten den, když jsem se strašně těšila, že půjdu do kina na Eragona a uvidím tam Jeho *14* *14*
    • žádný jiný díl už nebude ;)))) to ba mělo dojít všem *1*
  • film

    Ale lidi no tak. ... když se vám ten film nelíbí tak se na něj nekoukejte ne ? Já si taky myslím, že knížka je lepší ale proti filmu nic nemám. Do filmu se nedá nacpat všechno. A sprominutím, když jste v životě ještě nic nedokázali, tak neurážejte ty, kteří ano nebo aspoň proto něco dělají.!! *7*
  • hra

    hrál někdo hru eragon já jí dostala tedkon k vánocum a nevím jak zabít toho jelena prosím odpovími na to někdo?
    *9*
  • kamila03

    .

    Myslím, že tento je film je úplný propadák...s knihou to nemá téměř nic společného. Je tam vynecháno spousta důležitých věcí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit