Přejít na výpis diskuzí

Forrest Gump

FILM 4.3.2007 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Jak už jsem říkal. Krevety jsou plody moře. Můžeš je grilovat, vařit, smažit, píct, pražit, dělaj se jako kebab po kreolsku, krém z krevet, se smetanou, s majonézou, s olejem, krevety s ananasem, s citrónem, kokosem, na pepři, polívky, dušený krevety, saláty, s bramborama, do hamburgerů, do sendvičů. A to je asi tak všechno.:D:D
  • ........

    kdo nevidel, nepoznal co je film.... jeden z nejlepsich filmu co znam podtrzenej VYBORNYM vykonem Toma Hankse.......
    • Re: ........

      Ano, 100% souhlasím:-) *3* *3*
  • Forest...

    Tenhle film miluju, je to můj NEJ film. Je v něm vše. Není jako ostatní filmy, žadáné ohrané fráze ani očekávané scény! Prostě film, který už (teda pro mě) žádný nepředčí!!! Klaním se tvůrcům a hereckým výkonům!!! *3*
  • Jmenuji se Forrest, Forrest Gump...

    Jeho máma vždycky říkala: "Život je jako bonboniera, nikdy nevíš, co ochutnáš." ... to mluví za vše ... FG.
  • zipp

    Forrest....Forrest Gump

    Nejlepší, nejdokonalejší film
    • Bubba

      Bubba byl nejvíc nejlepší kámoš, kterýho jsem , kdy měl...
  • ori

    Prostě Forrest

    Někdy má asi člověk málo kamenů...
  • MILUJU

    Tenhle film miluji už odmalička, je to snad jediný film, který mě vždycky rozbrečí je to krásný film, *14* *14*
    • Re: MILUJU

      ... je to Překrásnej Film ...
  • calli.

    Forrest Gump

    Ten film je dokonalej . A Tom Hanks to zahrál taky dokonale . Neni co dodat , dokonalost
  • Forrest Gump

    Stoprocentní výkon Toma Hankse o dalších sto procent pozvedl dabing Vladimíra Dlouhého - to prostě nemělo chybu !!! *14*
  • maikl386

    film

    tohle je snad jedinej pořádnej film...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit