Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana

FILM 25.3.2008 
428 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Hannah Montana-nehroší film

    nééééééééé to teda není ! Je to ten nejlepší film a ještě The Last song taky!
  • Re: Re: TRAPÁRNA!

    souhlasím s nnn máš naprostou Pravdu !
  • Hannah Montana

    Jestli tu někdo Hannah pomlouvá,je to jeho názor.A vy co těm antifans nadáváte:vy třeba taky pomlouváte Tokio Hotel apod.Tak si naserte
  • Re: Re: Posunutý!!!!!

    a to víš jako jak????
  • Re: blbost!

    ehm...miley Cyrus není blodnýda LOL,ani o ní nic newíš a kritizuješ jí
  • Re: TRAPÁRNA!

    ne není trapná je totálně crazy a cool,a lidi který prostě žárlijou a závidijou sem píšou takoví kravyny jako že je trapná.....podle mě je třebá trapná Vanessa,která nic nedokázala,jenom si zahrála ve třech dílech hsm(mimochodem ten film nesnáším) a hned se z ní stala namyšlená pipka,ale Miley je sama sebou a na nic si nehraje
  • Re: ...

    když se jí celej svět baví ,tak proč to je teda kravina?LOL...nejdřív si rozmysli co sem napíšeš než něco budeš kritizovat
  • Re: Posunutý!!!!!

    Je to kvůli tomu, že se budou vysílat speciální díly seriálů. Bude hrát díl He Could Be The One.
  • staniczek120

    i lowe HM

    Ty nowý díly prostě jsou užasnýýýýý,nejlepší seriálek jakej může bejt miluju to ....
  • alimak97

    ...

    Hannah Montana=kravina, kterou se celej svět baví...
  • Posunutý!!!!!

    Pro všechny kdo se díváte pravidelně na seriál Hannah Montana tak myslím ža od 8.3 bude posunutý už na 15:40 ale potom bude možná i večerale toho 8 bude jen v 15:40. Bude to celý nějáký popřehazovaný! Docela mě to vadí já se dívám každej den a ted to bude dřív !!Jinak Miley/Hannah jsou nejlepšíííí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* A seriál Hannah Montana nejlepšííí seriál Lowe
  • jaaj

    Hejj Někdo jí m rád a nekdo ne já v tom nevidim rozdíl a jestli jí někdo rád nemá tak at sem vůbec nechodí ...A ten kdo jí nemá rád a chodí sem tak je debil protože kdo bi chodil tam kde se mu nelíbí !!! de vidět že jste ještě malí miminka!!! *4* hele já nejsem nákej fanda miley nebo hanny ale má jako vážně dobrý písničky jako miley i jako hannah .. *4* *4* *4*
  • Hannah

    Co jí Hannah Montana a jakej film má nejradši. Prosím odpovězte mi. *4* *3*
  • Re: Re: HM is best

    to jo no .. *1*
  • Re: Re: Re: blbost!

    ještě kdybys uměla napsat Miley !!! ...... *1*
  • Re: blbost!

    Ještě kdyby byla blondýna ... *1*
  • tut

    Když už jsme u Miley nebo u Hanny,ne že bych byla její velká fanynka ale víte zpívá náhodou skvěle a i když třeba tokio hotel vůbec nemusim tak o nich nebudu psát jaký jsou idioti nebo co!!!!!!!!!!! *3* *10*
  • Hannah montana

    hannah montana je nej zpěvačka *4*
  • fouette0501

    TRAPÁRNA!

    je totálně trapná! nezaslouží si takovej povyk! *10* jenže ono se prostě mluví jenom o těch největších kriplech... za chvilku dostane HANÁ FONTÁÁNA Nobelovu cenu míru ne? *7* třeba takovej Nicolas Winton by jí měl mít už dávno.. *9* svět je prostě nespravedlivej.. *9*
  • robie

    Re: Re: blbost!

    Learn how to write miley

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší