Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • roselafendo

    HP

    Konečně je děj temnější, film nabírá na spádu. Změna režiséra velice prospěla. Jen se mi nelíbí, jaké hrozné oblečení nosí Gambon! Harris, který hrál v prvních dvou dílech měl daleko lepší oblečení. Gambon v těch hadrech působí skoro jako nějaký žebrák a ne jako ředitel školy!
  • maya-gilmore

    Mno jo...Harry =)

    Říkejte si kdo chcete, co chcete, ale tohle je prostě nejpovedenější film ze série Harryho Pottera...knižní předlohy vedou...tento film se ale podle mě povedl...nejlěpe ztvárněný... =o)
    • terinka4

      Re: Mno jo...Harry =)

      JJ tenhle díl je fakt supeeeeeeeer!!!A ap kse mě ještě víc líbí HP5! *4* *4* *3*
    • Re: Mno jo...Harry =)

      moje slová!!!!!!! *5* *5* *5* *3* *5*
  • tmrachel

    ahojky všem

    Ahojky lidičky,
    chtela jsem se zeptat jestli nemate nekdo zajem o sbirku Harryho Pottera, jetli jo ozvete se na tmrachel@seznam.cz. . .papa *3*
  • HP3

    Film asi nejlepší a knížka ještě lepší, fakt supr. *3*
    • Re: HP3

      Knížka je opravdu skvělá *4*
  • Njelepšííí

    Mě se tehhle taky líbil nejvíc,za 1.Tam hlraji skvělí herci za 2.skvělé efekty___Opravdu promakené,myslím žee režisér měl pěknou fušku,a taky děkuju za tk úžasný díl HP.. *14* *4* *14* *4* ..Nemůžu si ho vynadválit!___Nejlepší je taam Sirius a Lupin...Dva úžasní herci *14* a Hezcíí chlaapajzni.. *14* *4* *3*
  • Text Vašeho příspěvku *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • lynette
    Ze zajímavostí:
    Obrovská černá příšera, která doprovází Hagrida, byl ve skutečnosti neapolský mastin jménem Hugo. Protože měl často běhat po lese, filmaři kvůli němu vystýlali zemi měkkým mechem, aby si neodřel tlapky.
  • sabusa.a
    ... http://www.facebook.com/pages/Harry-Potter-CZ/247731261914277?sk=info
  • tohle film semi moc strašně líbí *15* *3* *14*
  • jaruska199

    Nej

    Ze všech dílů HP mám tento nejradči...je prostě podle myho nazoru nejlepši

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit