Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle film semi moc strašně líbí *15* *3* *14*
  • Text Vašeho příspěvku *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Harry Potter a Vězeň z Azkabanu je nejslabší díl celé série,je to docela nudné,nejlepší je akorát záchranný autobus a Sirius Black s Peterem Pettigrewem.Jinak u třetího dílu je úplně nejlepší scénář.Moc se mi tento díl líbí i v originálním jazyce
  • lynette
    Ze zajímavostí:
    Obrovská černá příšera, která doprovází Hagrida, byl ve skutečnosti neapolský mastin jménem Hugo. Protože měl často běhat po lese, filmaři kvůli němu vystýlali zemi měkkým mechem, aby si neodřel tlapky.
  • ktery dil zacina tim ze se belatrix osvobodí z askabanu? (nevim jiste ze to tim zacina ale nekde to tam je) *1*
    • To je pátý díl
  • sabusa.a
    ... http://www.facebook.com/pages/Harry-Potter-CZ/247731261914277?sk=info
  • HP3

    Film asi nejlepší a knížka ještě lepší, fakt supr. *3*
    • Re: HP3

      Knížka je opravdu skvělá *4*
  • ahoj

    Čau tenhle díl se jim fakt poved co?? Mám ale oblíběnější-HP a tajemná komnata. Gary Oldman(Sirius) je výborným hercem, stejně jako herec , který hraje profesora Lupina.Hodně moc se mi líbil zaběr jak padá Harry z koštěte kvůli mozkomorům - prostě super. Tak zas příště
  • Njelepšííí

    Mě se tehhle taky líbil nejvíc,za 1.Tam hlraji skvělí herci za 2.skvělé efekty___Opravdu promakené,myslím žee režisér měl pěknou fušku,a taky děkuju za tk úžasný díl HP.. *14* *4* *14* *4* ..Nemůžu si ho vynadválit!___Nejlepší je taam Sirius a Lupin...Dva úžasní herci *14* a Hezcíí chlaapajzni.. *14* *4* *3*
  • jaruska199

    Nej

    Ze všech dílů HP mám tento nejradči...je prostě podle myho nazoru nejlepši

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit