Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "l

    fůůůůůůůůůůůůůůůůů j *8* *8* *16* *16* *5* *5* *8*
    • Re: GABRIELA

      AHOJ LIDI LIBI SE VAM MUJ A TOJE FILM?????????????? *14* *14* *14* *14* *4*
      • Re: Re: GABRIELA

        TAK COJE, JO NEBO NE????JA SEM TA GABRIELA Z FILMU JO JA SEM VanesSA Hudgems *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* VITE ZE CHODIM Z TROJOM I VE SKUTECNOSTI JE FAKT KUS
  • :(

    Vanessa nebude v HSM3! 19.10. to potvrdil Disney prodaktion a tvrdí že herečka ktorá nastúpi za Vanessu je oveľa zaujímavejšia ako Van...Sabrina Bryan (23) Nastupi za vanessu a bude hrať rolu gabriely.. ach jaj mno to už nebude to čo bývalo ale aspoň Zac ostal :)... Thakže všetky predadzajúce články o tom že vanessa bude hrať v HMS3 toto presa len odvrátilo... škoda mno... Sabrina Bryan (Myslím že pred sa len Van bola príjemnejšia.. a krajšia...) *9*
    • Re: :(

      Vanessa tam bude HRAT !! Neviem odkial mas take hluposti !
      • Re: Re: :(

        pozri sa na anglicke stranky tam to mas vsetko potvrdene
        • Re: Re: Re: :(

          nj ale tža Sabrina Bryan taky zpívá hezky a myslím že líp než Vanessa ale na Ashley nemá...
  • sexi

    je to jebac troy bolton je to sexi chalan *3*
  • Zpráva

    Vanesa Hudgens je pěkná holka a umí dobře zpívat ! Tak Ashly Tisdale umí zpívat ! Moc jeobdivuju ! Mějte se ! *5* *3* *3* *4* *14* *14*
  • Zpráva

    Ahoj , High School Musical je moc pěknej film , když někdo budete z něho chtít písničky ozvěte se mi ! Dík a ahoj ! *1* *4* *3*
  • Super

    Tenhle filmík je hrozně moc úžasnej!!!!!!!!!!Pokud de Zaca tak ten je hroozně moc pěknej! A Van má prozměnu nádhernej hlas když zpívá!!!!!
  • engaged couple

    Hi! my name is vanessa (in HSM gabriela;-) and I´m engaged with Zac Efron (in HSM Troy;-)!!! I´m very very very happy!!!!! I love him!!! bye bye
    • Re: engaged couple

      ×DD..hei pitcho nehraj si tu..!! *13*
  • je skvělej

    holky souhlasím s váma Zac je fakt moc moc moc nádhernej!!! a včera oslavil 20 narozeniny je prostě úúúúúúúúúúúúúúúúú
    • Re: je skvělej

      celsi dobře hraje na piano a huste sklada. *4*
  • úžasnej film a hlavně Zac Efron

    Celej film je úžasnej a hlavně Zac Efron(Troy Bolton) je nádhernej moc se mi líbí (film a hlavně Zac Efron) *14* *14*
  • !!!MÁM!!!

    AHOJKY LIDI!!! TAK UŽ MÁM OBA DVA DÍLY HIGH SCHOOL MUSICAL NA DVD A V ČEŠTINĚ. SICE NAHRÁVANÝ Z JETIX, ALE SUPER. JSEM MOC RÁDA. ZATÍM A MĚJTE SE. WITLE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit