Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supr

    super film je naprosto boží
  • High School Musical

    uplne paradni pisnicenky *3*
  • Trapárna

    Panebože další trapná puberťácká blbost. Takove filmy a jejich režiséři by se měli ZABIJET!!! *16*
    • Re: Trapárna

      Mno jasně... bych chtěla vidět, na jakou pí*ovinu se díváš ty.. *5* Tkže sem nelez, dyš se ti to nelíbí *1*
  • HSM =)

    *15* Juhuu .. ! High School Musical je ten nej film!!! A vy co hlásíte že je trapnej, tak Vám vzkazuju: "Co sem teda lezete?" *10* *14* HSM *14*
  • HSM CZ WEB

    www.high-school-musical.cz
    *14*
  • miluju hsm

    Ahoj,high school musical je proste genialni hlavne zac Efron a Vannesa to sou moje zlatička mam je mocinky rada zac se mi hrozne libi a taky mam v pokojiku jeho plagaty i Vannesy........jsem do nich uplne blazen..... *14* *14*
  • Super songy!!

    HSM je super já nevim co s tím kdo máte že je trapnej..neni trapnej je upne bombastickej, jsou tam ale uplne nejlepsi songy co kdy mohly bejt třeba fabulous nebo what time is it nebo were is in together, i´ve be loking for...atd...a ještě jsou super protože je zpíva ashley tisdale nebo-li sharpay já jí uplně zbožňuju tak papapa *14* *14* *14* *3* *15*
    • Re: Super songy!!

      ¨moc moc moc moc moc moc se tesim na hsm
      3 *14*
      • Re: Re: Super songy!!

        nejvi fandim no ne nejvic ja fandim celí hsm a libi se my vase pisnicky to sem zvedava jaky budete my t ve 3
        • tady je korn usa

          hele tam bude korn na sazka arena jj vi debil zakas school musical končite dneska *13* *5* *5* *1* *1* *5* *5* *5* hahaha dneska do prachy zakas
        • tady je korn usa

          hele tam bude korn na sazka arena jj vi debileve zakas school musical končite dneska *13* *5* *5* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Super songy!!

          hele tam bude korn na sazka arena jj vi debileve zakas school musical končite dneska
  • web o hsm

    Ahoj, děláme stránku kompletně o HSM se vším všudy, a hledáme pomocníky. Pokud máte zájem pište na InCEn@seznam.cz nebo icq 353-101-137.
  • Super

    Má Zac Efron holku? *14*
    • Re: Super

      ahoj jsem VERCA a zac efron *14*
      ma holku ale to jiste vis *14*
  • hsm

    ahojí..prosim nema zvas nekdo icq na vanessu*7*??prosim... *9* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit