Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příšerný film

    Takový film by neměli vysílat je prostě děsnýý...prominte že urážím ty holky co nad ním žasnou(je mi vás líto)Takový film je jen na jedno....!!!!Holky měli byste si uvědomit že je ten příběh nereální a totálně oničem!!!!
    • Re: Příšerný film

      Vím,že je to nereálné ale je dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!Mocinky!!!!!!!
      Každýmu se líbí něco jiného!!!!Tohle musíte chápat!!!!!!
  • heldám

    ahoj rada bych se zeptala zda nekdo nemate film muzikál ze střední 2 a dvd...nemuzu ho nikde sehnat prosim nekdo se ozvete(hi.pik@seznam.cz)...diky *3*
  • pubertální fanenka

    ještějsem tu já. chci se šukat.moje bydliště-laštůvkova61 brno bystrc .bez šukání nevydrží,




















































































































































































































    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *9* *4* *16*
  • ...

    Teda viděl sem to asi 150x a musim říct že teď už to považuju za kravinu největší
  • Kde nakoupit vše HSM

    Ahoj lidi, pokud máte zájem o nějaké věci kolekce HSM (povlečení , trička, tílka, batohy, aktovky, tašky, vaky, kabelky, penály, obaly na mobily, sešity, bloky, propisky, tužky, gumy, stojánky na propisky, ořezávátka, samolepky, knížky, testy, kalendáře vše High School musical) mrkněte na www.uterezky.cz
    Kráné léto všem! :o)
  • ilze

    HSM

    HSM je ten nejlepčejší film na celým světě!!! Když sem to skoukla tak to pro mě byl nezapomenutelný zážitek!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit