Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HSM

    Viděla jsem tehle filmík sice jednou, ale musím souhlasit s některými, kterří říkají, že je ten film na nic. Nechci tvrdit, že písničky a herci jsou špatní..ale ten děj je o ničem....jestli se to někomu líbí, tak mu jeho názor neberu.....
  • DVD

    ahodja máte to někdo na DVD??
  • chcete si vydelat?

    PENIIIIIIIIIIZEEEEEEEEEEE!!!!.chces naky ty moneyy????staci se zaregistrovat na http://info-mail.er.cz/pages/index. php?refid=refidaan .az 3,20 za email..ziskavas penize za reklamni maily,bannery,shanite uzivatele,a za registraci mas 15 kc,naky ty penizky se urcite hodi! .,.-- a navic,NIC NEPLATIS,jen VYDELAVAS .proc to nezkusit???
  • hsm

    Karolína: Neboj,bude hrát v hsm3,já bych teda byla taky nerada kdyby tam nehrála,protože jí ta role tam pasuje *14* *14* a s tím Zacem jí to moc sluší *14*
  • High school musical

    ahojky jedna holka u kamarádky ve třídě říkala že high school musical budou mít koncert v praze je to prvda nebo si vymýšlí

    prosím napištemi na E-mail

    Díky
    • Re: High school musical

      určite ne *5*
      • Re: Re: High school musical

        kecy,kecy,kecy...
        • Re: Re: Re: High school musical

          boltonová to nejsou kecy to je fakt *8* *8* *8* a nejlepší je Troy a Gabriela *14* *14*
        • Re: Re: Re: High school musical

          Troy jseš moc hezký a hezky spíváš *14* *14*
    • Re: High school musical

      Pravděpodobně ne, ale v okolních zemích ano. Aktuálně se sepisuje petice za koncert v Praze... *3*
      • Re: Re: High school musical

        jestli se sepisuje petice taky se podepíšu
  • High school musical

    Tenhle film je nejlepší,ale řekla bych,že se mi zdá,že hsm2 je dějově zajímavější.
    • ilze

      Re: High school musical

      Souhlasím a je tam o něco lepší choreografie a písničky!!! ale oba dve HSM jsou super!! *14* *14* *14*
    • Re: High school musical

      cauky nejsi paja rosenberkova? *7*
      • Re: Re: High school musical

        Ne to nejsem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *13* *13* *13* *13*
  • PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM

    Ahoj, hele neposlal by mi někdo na E-Mail mp3 písničky z High school musical 2 prosííííííííím :D
    • Re: PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM

      ldyž si zajdeš na stránky WWW:HSM-1-2-3.BLOG.CZ tak tam vsechny písnicky najdes (v rubrice Mp3)... *4*
  • www.highschool.cz

    Již brzy http://www.highschool.cz
  • Není to špatný. *4*
  • RE...

    Ja miluju High School Musical je nej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit