Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • High School Musical

    Koukněte se na zanny-vanny.blog.cz a přihlašte se do klubu!!! Je to tam super!!!!! *14*
  • nigguzshka

    píčovina jak kráva

    je to teda pekná píčovina, fakt rachot...nechapu, jaxe to nekomu muze libit... *13* http://s14.bitefight.cz/c.php?uid=6 5092 *9*
  • ...

    zac je uplne uzasnej... miluju ho *14* *14* *14* *14*
  • Novinky

    Vanessa Anne Hudgens se nechala vyfotit nahá v hotelovém pokoji. Co na to řekla:Ty fotky jsou soukromé, byly pro Zaca a nikdo mě nefotil, nastavila jsem si samospoušť. A co na to Zac: Pokud je to pravda tak ji vášnivě miluji!!! *16* *16* *16*
  • HSM v ČR

    jejich podpisy klidně můžete mít a dokonce s nimi můžete být i vyfocení stačí když 27.dubna půjdete na jejich koncert který bude v Pardubicích a 2. a 3. května budou mít koncert v Praze. Bude tam hlavní šestka (tj. Van,Zac,Ashley,Corbin,Monique,Lucas ) možná tam bude eště někdo ale tato šestice tam bude na stoprocent. Tákže kdo chce jejich podpis nebo je vidět naživo nebo chce s nima fotku nebo je chce prostě slyšet jak zpívají tak nezapomeňte že 27.dubna jsou v Pardubicích a 2. a 3. května v Praze. Tak se zdá že neskutečné se začíná stávat skutečným. Dokonce i v ČR budou mít koncert HSM. WAW !!!
    • nicky0012

      Re: HSM v ČR

      to není pravda to byly lidi na bruslich co je napodobovali víš a ktomu pouštěli jejich písničky a tncovaly na bruslích jako oni ale oni to nebyly já to četla v časáku tak si nevymýšlej! *16* *8*
    • Re: HSM v ČR

      ty trdlo to nebude koncert ale ledni revie ja mam listky a musim rict ze tam bude hooodne lidi a mimochodem v tech pardubicich o bude 29 a ne 27 *3* *9*
    • Re: HSM v ČR

      Dobrý den,mám velkou prosbu,chtěla bych aby mladší sestra viděla Hi school musical naživo,ale neustále jsem nezjistila kde budou v Praze vystupovat.Mohl by mi to prosím někdo napsat na můj e-mail.Moc děkuji.
      Můj e-mail:T.Matzenauerova@centrum.cz
      Předem moc děkuji
      • Re: Re: HSM v ČR

        ne nebudou! *9* aaaaaaaaa *10*
    • hanka2341995

      Re: HSM v ČR

      Fakt?? Ježiš to je úžasný tam musim být!!!
  • 1kyka

    sbirka

    ahoj ja miluju high school musical a mam od nich skoro vsechno a byla jsem i na lednim revi a bylo to tam sssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: sbirka

      koho to zajima ty troubo? drz pysk ty selatko!!! *8* *8* *8* *8* *16* *16*
      • Re: Re: sbirka

        Nech ji ty BUZNO *13* *10*
        • miissjackson

          Re: Re: Re: sbirka

          jo nech jí!!
          nadáváš jí protože na ní nejspíš žárlíš *15*
  • otter

    trochu jinej pohled

    Vím,že Vás teď asi všechny namíchnu, ale je jen málo věcí, který nesnášim víc než fyziku,zubaře a Tokio Hotel a jednou z nich je Muzikál ze střední,moje představa o kvalitních hercích a filmech je prostě jiná,dyť se tu mluví o herectví, ne o hezkejch ksichtech...
  • spekan

    :))

    lidi pls znate nakou stranku kde lze zhlednout tento filmik???pls jestli ano tak mi napite tu adresu(stranku)predem mooc diky a doufam ze nakou znate :-) *4*
    • pajinka11

      Re: :))

      http://uloz.to/1702682/muzikal-ze-s tredni-1..avi
  • Supeeeeeeeer

    High School Musical je super film viděla jsem 1,2....:o) *14* *14* *14* *14* hlavně zac je sladkej
    • Re: Supeeeeeeeer

      jj zac nej jednička
  • Ryan

    Ryan je neeeejlepčejší postava z celýho filmu!!*1* ikdo na něj nemá *14* A Lucas je ještě lepčejší *15*
    • Re: Ryan

      on je nejhorsi spis ne?
      nej je ta gabriella a troy !
      nejlepsi je 1 dil ! jak se poznali! *4* *3*
      • kamil

        jj..souhlasim
        • Re: kamil

          nemáte někdo icq Gabrieli
      • Re: Re: Ryan

        troj a gabriela by se k sobe moc hodili ale chtela bych je nekdy videt jak si zijou a prazdniny bych si snima chtřela uzit mam je rada a divam se na jejich film a libi se mi to a sem s toho natcena moc moc moc ahojky a at se mi to splni
    • Re: Ryan

      ryan je ten nejhorsi spis ne? jen je dobrej ve 2 jinak tak stejny jak jeho setra *16* *16*
      • Re: Re: Ryan

        Troy,Gabriella,Sharpay,Ryan,Chad and Taylor---wse jsou nejjjjjj *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit