Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Láska

    Hele lidi výte že Vanessa je moje holka. 6krát sem ji líbal 6krat sme meli rande a bydlíme spolu.

    kdo chce at napise a my vám s Vanessou pošleme AUTOGRAM.

    (psáno ze země: Velká Británie-Liverpool)
    • ilze

      Re: Láska

      Hele lásko už dávno známa věc je že Van chodí se Zacem a bydlí v USA v Los Angeles takže s to trochu netrefil ale jinak dobrý pokus *1* *1* *1*
    • Re: Láska

      az na to ze vanessa chodi se zacem a ne s tebou vis a nebydli ve velke britanii ale v americe tohle by sis mel zapamatovat vis a bydli tam se zacem jo tak aspon nelzi ahoj *3*
    • Re: Láska

      čus Tomáši Vanessa Anne Hudgens není tvoje holka protože ona má už jinýho víš takže toho nech jo a nevíš že Vanessa bydlí jinde ha ha ha *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Láska

      A ja tiež ....
      písané z Azerbažanu
    • Re: Láska

      lžeš!!!
    • Re: Láska

      Keci keci keci Za prví:Vannn chodí se Zacem
      Za druhý kdyby jsi s ní chodil nepsal bys česky a za třetí Vann nebydlí v Británi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Film

    nevite kde sezenu film high school misical na dvd napiste mi na e-mail nebo na icq-453-539-919 nutne jsem z prahy
  • hsm

    high school musical je proste nej ale doufam ze bude i vanessa hrat ve 3 jinak se na to divat nebudu
  • hanka2341995

    ty jseš ale na palici

    Radši být stará panna než být tak blbá jako seš ty!! A jentak mezi náma je mi 13 a chodim do 8.!! A radčši si budu hrát s barbínama než si hrát s hovnama jako ty!! Seš trapná jako shody ve výtahu!! Neřikal ti někdo už že štětky jako ty patří do záchodu?? Ne?? Tak to já jsem nejspíš ta první která na to přišla!!
    NE NESTAČÍ MI TO!!! *4*
    P.S.: Nezapoměn napsat: oháníš se tady kecama typu nebo takže se vzchop na něco lepšího než!!! Seš stim akorát trápná!!!
    Jo a HSM je super filmík !!
    • darkdragonfly

      ???

      tak tohle sem moc nepochopila... Přijdu se kouknout jací vlastně sou fandové HSM a vidim todle.... První strana takový nadávky až se mi dělá nanic...Naprosto chápu že se někomu tenhle film líbí a stejně chápu i ty co se jim nelíbí ale říct si tak hrozný věci kvůli filmu? Tak si říkám, takový ubližování kvůli prkotině... no dostaly ste mě holky *9* *9* *9* *9*
  • hanka2341995

    Pro všechny fanoušky

    Omlouvám se že jsem to tu tak zamořila tim že jsem se hádala s tou blkou! Doufám že vás to neodradilo a klidně pište sem dál!! Pravda je že vždycky budou lidi kterým se teto super filmík nebude líbit, ale to je už lholt jejich problém!! Lezou sem jen proto aby nás naštvali a já na přišla až dneska. Takže se všem fanouškům omlovám!! Ahojky Hanka
  • ,,,

    nevite kdo bude hrat gabrielu v HSM 3??? *4* prosim napiste..
    • Re: ,,,

      No přece Vanessa. Už podepsala s Ashley smlouvu na HSM 3 *3*
    • Re: ,,,

      gabrielu bude hrat gabriela.vanessa tam totiz bude hrat oni s nou neprerusili spolupraci jako disney to byl jenom kec kvuli tem fotkam
    • Re: ,,,

      hei je to sabrina bryan...a prosim vas nemohli bys te mi poslat nejaky odkaz na jeji fotky??dekuji predem.. *14*
  • !!!!!!!!!

    už to všichni s tím přeháníte...jasně chápu že jste nadšený ale to je přece nějaká hsm chřipka ne?? *13*
  • vymenim obrazky

    ahojte vsetci.keby chcel niekto vymenit obrazky a plagaty high school musical za aril,rihanu.hilary,tocio hotel........a dalsie mam elku zbierku roznich celebrit a vymenim ich za hsm.tak napiste na ko.vi@post.sk
    A POZOR IBA SO SLOENSKA.diky
  • High School Musical

    Suuuuuuuuuuper filmík...fakt úžasnej *14* *14*
    • Re: High School Musical

      ahojik supr mnamka filmiiiiiiiiik nej nej *4* *14* *14* *14* *14* I LOVE YOU *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: High School Musical

        jj super lol proste rofl ¨nejlepsi romanticky film bude doufam pokracovani ale trojka se vam povedla zac je proste muj bratr a mam ho ze vsech nejradsi je to krasny muzsky nezavidte holky barbienky jen ja ale zaca mam a ma me rad pa jeho sestra Taylor Effronovaa!!:) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: High School Musical

          ahojda lidicky jsčem to ja ano zaca holcina bude taky pokracovani high school musical maturitniho rocniku ano je to pravda vymaturovali jsmevsecky rocniky ja zac chad a zaca sestra Taylor Effronovaa *14* *14* *5* *15* budeou dily az do 7 sedmicky!!tesie se na vas Troy boltoon Gabriela Montez a Chad z Tailor pa zboznujeme vas a dovolte abych vam rekla ze jste srdecne zvani na vystoupeni kde jse muzete snamy vyfotografovat a holky muzou polibit Zaca Efrona a kluci me Vanesku Hudgens je to uz za 2 dny ovocny trh u ledu je tam obchod myslbek a tam na lede bude zahajeni je to 13.prosince 2008!!v 22:00 to je v 10hod vecer tesime se na vas papapapa
          *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: High School Musical

            miluji zaca efrona(troe boltonna)
    • Re: High School Musical

      ahojik supr mnamka filmiiiiiiiiik nej nej *4* *14* *14* *14* *14* I LOVE YOU *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: High School Musical

      *14* ale prý v HSM3 nebude Vanessa takže to už nebude HSM *9* *9* *16* *8*
      • Re: Re: High School Musical

        ¨v HSM bude hrát vanessa už podepsala smlouvu hsm se bude natáček 21.dubna těšte se *15*
      • Re: Re: High School Musical

        hele jeste se ani nevi jestli bude HSM3 a ty uz plasis, ze tam nebude vanessa *13*
        • Re: Re: Re: High School Musical

          jj, HSM 3 bude, ale opravdu bez Van. Je to prý kvůli těm fotkám. Ale fakt už to nebude ono. *13*
          • nicky0012

            Re: Re: Re: Re: High School Musical

            co to tady melete to není vubec pravda hsm3 bude i s van a až hsm4 pokud se bude natáčet tak bude bez van a bez zaca!!!! *9* mě zvás klepne co tu píšete za nesmysly jako že živý hsm bude v praze zto taky není pravda to je nappodobeniny na bruslích!!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: High School Musical

            ona tam bude a kdyby ne tak proc sla na nataceni hsm3
            • Re: Re: Re: Re: Re: High School Musical

              Jj, bude tam hrát, ale v tej době se rozhodovalo o tom, že na její místo obsadí jinou herečku. Naštěstí Van tam hrát bude
          • Re: Re: Re: Re: High School Musical

            jako fákt? *9* ..tož ale jako to bude trapne kdyz ta ona nebude.tak jako kvuli fotkam kde je nahata tam nebude jo?..jezis marja *8* ..a newite kdo ji bude hrat???
            • Re: Re: Re: Re: Re: High School Musical

              Měla ji nahradit nějáka Sabrina Bryan. Teď ale bylo v nějákým americkým časopise a i v našem, že nakonec Vanessa ve filmu bude, což je dobře. *14*
  • high school musical

    hejjj to je upe bozsky film jak cippp ale nejlepsi je 2 aj 1 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší