Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krááávina

    *16* To je horor a ten Zac je vypelichanej teplouš
  • dasdfs

    AHOJTE LIDI MÁM TU TED SLEVU NA SBIRKY...MAM ICH STRASNE MOC..A CHCI SE ICH CO NEJSKUR SBAVIT...JE TO SE SLOVENSKYCH ALE AJ S CESKYCH CASAKU NEKERE SU AJ S NEMECKYCH TAKE AJ S POLSKYCH CASAKU KDO BUDE MNET ZAJEM TAK NECH NAPISE NA MAIL 12lizzy22@azet.sk POSLU AJ FOTA JESTLIK BUDE TREBA
  • debile

    ty sráči kamile drž hubu!kolik ti je že tuhle kravinu zbožnuješ maximálně 12 co?!ty seš taky čurák vid když neumíš ani základy pravopisu prudce se píše z d!!! ! *15* tak nedělej chytrýho..a jak si to tu pročítám začla s tim ta hanka a komentáře uživatele to je jedno sou rozhodně lepší než nějaký vyjebaný hanky *9* která se chová jako blbka..mimochodem kamil to je jméno jak pro nějakýho teplouše *15* *15* *15*
    • Re: debile

      Sice jsem ten film neviděl, ale ono nejde tak ani o něj, nechápu proč tak urážíš, se mu to líbí a hotovo i kdyby to byla sebevětší kravina, to za prvé, za druhé nikomu se nesměj za pravopis sám jsi teď napsal: prudce se píše z d, já bych to z vyměnil za s :-D :-D
      • Re: Re: debile

        High school musical se mi moc líbí.High school musical jsem poznala ve Švýcarsku(ch).Sice mluvily švýcarskou němčinou,ale to mě vúbec nevadilo... *14* *14* *1* *15* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *3* *3*
  • _roxynka_

    HSM je nej

    HSM je nejlepší film který jsem kdy viděla je tam vše cOo miluju hudba,tanec a zpěv a jěště k tOomu tOo maj krásně udělaný prOostě best fimík na světě....lepší jsm ještě neviděla.....
    PS:můj blOog:www.pepsynka.blog.cz o čem jiném než o HSM... *3*
  • No...

    Na muzikál Pomáda to prostě nemá.
  • hm..

    super songy *14* ale desnej dabing *16*
  • Hrozné...

    Tento film je katastrofa! Tí herci sa nemohli asi ani horšie znemožniť. Mne to pripadá ako pre malé deti... no zbohom
  • super

    suprovej filmík a věřím že HSM 3 bude ješzě lepší *14*
    • Re: super

      treti dil je taky o tom samem....kde se to hrabe na legendarni GREES..
  • zac_and_vanessa

    Hi everybody !!

    Can not in your language, although nothing, but I believe that you will understand.
    When I was a minute off, I was looking on the Internet, where we have fans everywhere, and I decided that, for them to do at least happy that scrapping. I hope that you and I am comforted. When I had to translate some of the contributions from you, found that the circulating about me and what is not true:(. For example, that someone my own, or Vanessa ICQ. I can assure you that we really do not have ICQ, so that Who says that it is only trying to pull a tiny bit:). I hope that you all great and I hope to have you arrived Our next High school musical and you have it great joy, as well as we:) .. I slowly Good bye, I have nozzles me, or Vanessa time again We are happy to write. Keep the beautiful.

    Love Zac
    • Re: Hi everybody !!

      tam chybí-I a write
    • Re: Hi everybody !!

      jj zac je supr *5* *14*
  • jsem rada za high musical mam rada wanesu je to andilek mam jeji denicek a jsem rada *15* *15* *15* *15* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší