Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hsm!!!!!!!

    high school musical se mi mooooooooooooc libi je to perfektni film!!!!!! a myslim ze je z filmu nej ash
  • tak je to

    nejlepší film na světě je život Briana
  • milující a věrná

    ´miluju zaca z tohoto filmiku!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • :(

    Vanessa nebude v HSM3! 19.10. to potvrdil Disney prodaktion a tvrdí že herečka ktorá nastúpi za Vanessu je oveľa zaujímavejšia ako Van...Sabrina Bryan (23) Nastupi za vanessu a bude hrať rolu gabriely.. ach jaj mno to už nebude to čo bývalo ale aspoň Zac ostal :)... Thakže všetky predadzajúce články o tom že vanessa bude hrať v HMS3 toto presa len odvrátilo... škoda mno... Sabrina Bryan (Myslím že pred sa len Van bola príjemnejšia.. a krajšia...) *9*
    • Re: :(

      Vanessa tam bude HRAT !! Neviem odkial mas take hluposti !
      • Re: Re: :(

        pozri sa na anglicke stranky tam to mas vsetko potvrdene
        • Re: Re: Re: :(

          nj ale tža Sabrina Bryan taky zpívá hezky a myslím že líp než Vanessa ale na Ashley nemá...
  • "l

    fůůůůůůůůůůůůůůůůů j *8* *8* *16* *16* *5* *5* *8*
    • Re: GABRIELA

      AHOJ LIDI LIBI SE VAM MUJ A TOJE FILM?????????????? *14* *14* *14* *14* *4*
      • Re: Re: GABRIELA

        TAK COJE, JO NEBO NE????JA SEM TA GABRIELA Z FILMU JO JA SEM VanesSA Hudgems *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* VITE ZE CHODIM Z TROJOM I VE SKUTECNOSTI JE FAKT KUS
  • High school Musical - Co to má být??

    Takže moje recenze tohoto filmu : Shilenost !!Přesladká trapná romantická komedie,která si získala srdce jenom pubertálních dívek.Je to opravdu neuskutečnitelné, a ti lidé se zdají být perfektní .Kluk vypadá jako homouš(Brečí před médiemi a stěžuje si na těžký život),holka fotila erotické snímky....
    To není ani film, je to jenom zkreslené.Ten Troy,Alias milovaný Zac...brečel před médiemi,aby ukázal jak je to citlivý hoch !! To už se mi nezdá opravdu normální,ten film se mi od srdce hnusí,říkejte si co chcete,ale je to hovadina která nemá obdob.Když jsem se na ní koukala tak mě max. tak zaujala ta blonďatá holčina která má opravdu talent.Jinak vševchno hroznééé Co ti lidi z nudy nevymyslí....Třeba mi nadávejte nebo bůhvíco ale stačí mi tři slova : JE TO PRAVDA *3*
    • Re: High school Musical - Co to má být??

      pred chvili sem to neznala ale ted je to muj nejlepsi film
    • Re: High school Musical - Co to má být??

      Ale je úspěšnej, tak asi tak trapnej nebude, co? A mimochodem, dávno pubertální nejsem a taky se mi líbí, a co jako?
    • Re: High school Musical - Co to má být??

      jj to je naprostá pravda ako ten film je na zbliti upec všechno umely *9*
  • pubertální fanenka

    sem debil a hledám kluka který ma penisa delší než 57 cm.
    sem puberťačka která může čekat dítě.
    je mi 12 let. *14* *14*
  • super blog hsm

    www.oh-missvanesa.blog.cz
    www.oh-missvanesa.blog.cz
    www.oh -missvanesa.blog.cz
    pozry
  • mp3

    ahoj, prosím jesli by mi někdo z Vás nemohl poslat nějaké písničky z tohohle filmu na email.Díky moc a přeji všem krásné léto *14*
  • adela13

    Hsm1 x Hsm2

    Mno mně osobně se líbí víc high school musical 1 než 2...doufám že 3.díl bude ze všech nejlepší.. *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší