Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1kyka

    sbirka

    ahoj ja miluju high school musical a mam od nich skoro vsechno a byla jsem i na lednim revi a bylo to tam sssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: sbirka

      koho to zajima ty troubo? drz pysk ty selatko!!! *8* *8* *8* *8* *16* *16*
      • Re: Re: sbirka

        Nech ji ty BUZNO *13* *10*
        • miissjackson

          Re: Re: Re: sbirka

          jo nech jí!!
          nadáváš jí protože na ní nejspíš žárlíš *15*
  • -_verca_-

    fuj!hnus

    fuj!hnus hsm 1-2-3-4 je ta největší kravina na světě!!!a ještě se stím vyrabí také trapné věci!fuj hnus duj
    • Re: fuj!hnus

      no konecne nekto normalny píše!!!! *1* *15*
  • spekan

    :))

    lidi pls znate nakou stranku kde lze zhlednout tento filmik???pls jestli ano tak mi napite tu adresu(stranku)predem mooc diky a doufam ze nakou znate :-) *4*
    • pajinka11

      Re: :))

      http://uloz.to/1702682/muzikal-ze-s tredni-1..avi
  • manou

    prodám či vyměním plakáty

    Ahoj mám 2 plakáty filmu High school musical a nechci je. Vymněním za plakáty hilary duff nebo miley cyrus, plakáty můžu taky prodat. pište na e-mail: kakuska121212@seznam.cz Děkuji.
  • kacenka1jb

    Na PrODeJJ =)

    prominte ze to sem davam vim ze to je o hsm ae ja uz nevim kam to mam napsat ..:D
    ja mam hrozne veikou zbirku high school musical(plakaty,vystrizky ...)
    ejky lidíí nemate nekdo zejemm???jestli byste se teli podivat na sechno co mam
    tak mi napiste na maila: motkovak@seznam.cz
    a ja vam poslu fotky,poslu i neco inyho(napr.stmivani,avril...)mam toho fakticky hodne pste nebojte sa a nepiste miii :D:D
    a ete jednou sry :D
  • lissi117

    HSM

    je to boží film - jeká je cena DVD v normálním obchodě??? Já ho přes školní časopis sehnala za 259Kč !
  • kajuska4

    hsm1

    nejlepsi filmikkkkkkk:-* *14* *14* *14*
  • gabriella0

    pro hsm v čr

    promin ale to není koncert ale reví
    hsm na ledě
    a ja mam nato listky a byli tam obrazky stěmi tětmi lidmi a nejsouto doopravdicky.promin
  • sbírka

    ahoj mám mega sbírku HSm jsou to hlavně plakátya články a časopisy který mám dvakrát tak prosím pište na mail:lucibus-buffy@seznam.cz a pošlu i fotku *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • HSM v ČR

    jejich podpisy klidně můžete mít a dokonce s nimi můžete být i vyfocení stačí když 27.dubna půjdete na jejich koncert který bude v Pardubicích a 2. a 3. května budou mít koncert v Praze. Bude tam hlavní šestka (tj. Van,Zac,Ashley,Corbin,Monique,Lucas ) možná tam bude eště někdo ale tato šestice tam bude na stoprocent. Tákže kdo chce jejich podpis nebo je vidět naživo nebo chce s nima fotku nebo je chce prostě slyšet jak zpívají tak nezapomeňte že 27.dubna jsou v Pardubicích a 2. a 3. května v Praze. Tak se zdá že neskutečné se začíná stávat skutečným. Dokonce i v ČR budou mít koncert HSM. WAW !!!
    • nicky0012

      Re: HSM v ČR

      to není pravda to byly lidi na bruslich co je napodobovali víš a ktomu pouštěli jejich písničky a tncovaly na bruslích jako oni ale oni to nebyly já to četla v časáku tak si nevymýšlej! *16* *8*
    • Re: HSM v ČR

      ty trdlo to nebude koncert ale ledni revie ja mam listky a musim rict ze tam bude hooodne lidi a mimochodem v tech pardubicich o bude 29 a ne 27 *3* *9*
    • Re: HSM v ČR

      Dobrý den,mám velkou prosbu,chtěla bych aby mladší sestra viděla Hi school musical naživo,ale neustále jsem nezjistila kde budou v Praze vystupovat.Mohl by mi to prosím někdo napsat na můj e-mail.Moc děkuji.
      Můj e-mail:T.Matzenauerova@centrum.cz
      Předem moc děkuji
      • Re: Re: HSM v ČR

        ne nebudou! *9* aaaaaaaaa *10*
    • hanka2341995

      Re: HSM v ČR

      Fakt?? Ježiš to je úžasný tam musim být!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit