Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Web o HSM!

    web o High School Musical..!!! http://hsmusical.ic.cz !! *1*
  • ahojky

    ahojky lidicky potrebuju poradit nevite kde bych si mohla stahnout pisnicky z muzikalu ze stredni ?jestli nekdo vite ozvete se prosim na mejla.dikysek pa *3*
  • HSM

    Ahoj lidi je to nej.film
    byl jsem na konkurzu v USA
    Skoncil jsem paty kdy byl alespon ctvrty tak jsem si mohl zahrat HSM ale rikali mi at to nevzdavam znam dobre A.Tisdale
  • Film

    nevite kde sezenu film high school misical na dvd napiste mi na e-mail nebo na icq-453-539-919 nutne jsem z prahy
  • Trapárna

    Panebože další trapná puberťácká blbost. Takove filmy a jejich režiséři by se měli ZABIJET!!! *16*
    • Re: Trapárna

      Mno jasně... bych chtěla vidět, na jakou pí*ovinu se díváš ty.. *5* Tkže sem nelez, dyš se ti to nelíbí *1*
  • High School Musical

    uplne paradni pisnicenky *3*
  • High School Musical

    Suuuuuuuuuuper filmík...fakt úžasnej *14* *14*
    • Re: High School Musical

      ahojik supr mnamka filmiiiiiiiiik nej nej *4* *14* *14* *14* *14* I LOVE YOU *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: High School Musical

        jj super lol proste rofl ¨nejlepsi romanticky film bude doufam pokracovani ale trojka se vam povedla zac je proste muj bratr a mam ho ze vsech nejradsi je to krasny muzsky nezavidte holky barbienky jen ja ale zaca mam a ma me rad pa jeho sestra Taylor Effronovaa!!:) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: High School Musical

          ahojda lidicky jsčem to ja ano zaca holcina bude taky pokracovani high school musical maturitniho rocniku ano je to pravda vymaturovali jsmevsecky rocniky ja zac chad a zaca sestra Taylor Effronovaa *14* *14* *5* *15* budeou dily az do 7 sedmicky!!tesie se na vas Troy boltoon Gabriela Montez a Chad z Tailor pa zboznujeme vas a dovolte abych vam rekla ze jste srdecne zvani na vystoupeni kde jse muzete snamy vyfotografovat a holky muzou polibit Zaca Efrona a kluci me Vanesku Hudgens je to uz za 2 dny ovocny trh u ledu je tam obchod myslbek a tam na lede bude zahajeni je to 13.prosince 2008!!v 22:00 to je v 10hod vecer tesime se na vas papapapa
          *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: High School Musical

            miluji zaca efrona(troe boltonna)
    • Re: High School Musical

      ahojik supr mnamka filmiiiiiiiiik nej nej *4* *14* *14* *14* *14* I LOVE YOU *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: High School Musical

      *14* ale prý v HSM3 nebude Vanessa takže to už nebude HSM *9* *9* *16* *8*
      • Re: Re: High School Musical

        ¨v HSM bude hrát vanessa už podepsala smlouvu hsm se bude natáček 21.dubna těšte se *15*
      • Re: Re: High School Musical

        hele jeste se ani nevi jestli bude HSM3 a ty uz plasis, ze tam nebude vanessa *13*
        • Re: Re: Re: High School Musical

          jj, HSM 3 bude, ale opravdu bez Van. Je to prý kvůli těm fotkám. Ale fakt už to nebude ono. *13*
          • nicky0012

            Re: Re: Re: Re: High School Musical

            co to tady melete to není vubec pravda hsm3 bude i s van a až hsm4 pokud se bude natáčet tak bude bez van a bez zaca!!!! *9* mě zvás klepne co tu píšete za nesmysly jako že živý hsm bude v praze zto taky není pravda to je nappodobeniny na bruslích!!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: High School Musical

            ona tam bude a kdyby ne tak proc sla na nataceni hsm3
            • Re: Re: Re: Re: Re: High School Musical

              Jj, bude tam hrát, ale v tej době se rozhodovalo o tom, že na její místo obsadí jinou herečku. Naštěstí Van tam hrát bude
          • Re: Re: Re: Re: High School Musical

            jako fákt? *9* ..tož ale jako to bude trapne kdyz ta ona nebude.tak jako kvuli fotkam kde je nahata tam nebude jo?..jezis marja *8* ..a newite kdo ji bude hrat???
            • Re: Re: Re: Re: Re: High School Musical

              Měla ji nahradit nějáka Sabrina Bryan. Teď ale bylo v nějákým americkým časopise a i v našem, že nakonec Vanessa ve filmu bude, což je dobře. *14*
  • HSM 2

    Tak HSM 2 bude 10. 11. na Nově....
  • :)

    nej filmecek *14*
  • Supeeeeeeeer

    High School Musical je super film viděla jsem 1,2....:o) *14* *14* *14* *14* hlavně zac je sladkej
    • Re: Supeeeeeeeer

      jj zac nej jednička

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit