Přejít na výpis diskuzí

Hodina duchů

FILM 5.8.2008 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vashley

    Mluvní cvičení,hodí?

    Ehm,chtěla jsem se Vás zeptat jestli tohle by ušlo na mluvní cvičení (na téma Film či seriál). Moje třída mně totálně nesnáší a furt mi dělá naschávly a trapsy no prostě mně nenávidí a chtěla bych jsem se vás zeptat jetsli bych si s tímto filmem neudělala trapas,protože hraje tam herečka z Hanny Montany (třída to nenávidí) Emily Osment a mně se tento film moc líbí a napadlo měn že bych z něho udělala mluvní cvičení,co myslítě?Ušlo by to? *3* *7*
    • Pokud se ti to líbí , najdi v sobě dost sil a ukaž to , když tak vymysli něco jiného ... *3*
    • Jasně, kašli na ně. Oni ti za to známku nedají. vím, co to je být terčem...ale vykašli se na ně, protože jedině tak tě nechají napokoji :)
    • dennyx

      Re: Mluvní cvičení,hodí?

      Chudáku ... znám jaký to je bejt terčem třídy x(( nastesti je to uz zamnou... ja si mysim ze kazdej ma rad neco jinyho a je to tvoje prace takze si muzes vybrat co ces a ostatni ti do toho nemaj co kecat.... kasli na ne *5*
    • liliankaa

      Re: Mluvní cvičení,hodí?

      záleží na tobě co se ti líbí ne na ostatních a nechápu proč by ses měla stydět za to, že se ti to líbí, nemysli si, že všem holkám se hana m nelíbí, jenom to hrajou *1*
  • narzis

    film

    musim rict ze tnehle film snad byl ten nejkratsi co jsem za posledni dobu videla v televizi...
    • je to horor a bude aj 2. *16* *16*
  • Vůbec..

    Tak tenhle filmík není žádný drama,jak tu píšete..je to jenom takový rodinný film.
    Vůbec se tam není čeho bát.
    Jinak superr,mám DVD (česky,plno bonusů a i AJ samozřejmě)
  • lucynkaaaa

    podělte se!!!!!!!!!!!!

    Ahojky lidičky prosím vás mátě někdo něco víc o tomto filmu myslím fotky nebo tak něco nebo nějaké suvenýry písněte prosím. Moje icq je: 410-061-653.
  • eleanor...kiss

    torrent

    Tady by se měl film stáhnout....ale nejsou tam lidi..takže kdo stahuje přes torrent:

    http://tracker.cztorren t.net/torrent/hodina-duchu-haunting -hour-the-dont-think-about-it/49401
  • vashley

    žeru ho

    já tento film miluju!<3 hned po hanně montaně :) xD

    1.harry potter
    2.hananh montana
    3.hodina duchů

    *1* *1* *1*
  • denisqa

    Nwm

    Ahojky, nevíte kde se na to můžu kouknout? Na youtubu už to neni a ja fakt nwm kde to mam najít *9* *9*
    • Re: Nwm

      tadyk to můžeš zkouknout zadarmo, jen to dýl najíždí http://filmy.kinotip.cz/hodina-duch u-2007/#more-699
      • Re: Re: Nwm

        Njn ale me tam sice nabehlo to hodina duchu a ty popisky k tomu ale nezobrazilo se mi to video:( *9*
  • vashley

    Hodina Duchů

    To není horo ale takový ten slabší thriller (či jak)....no je to takové drama..já jsem se vůbec nebála *3*
  • Nrj

    Nej film a napínavej všude píšou že to je horor ale žádnej horor to neni naopak je to drama a nej filmík doporučuju *3*
  • high-school-hilary

    Úžasný

    Ten film je skvělej a nejlepší je ten konec! *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit