Přejít na výpis diskuzí

Hodina duchů

FILM 5.8.2008 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodina Duchů

    takže už jsem ho viděla *15* a jako můžu říct že byl fak užásnej *4*
  • Hodina Duchů

    sice jsem tenhle film ještě neviděla ale myslím si že bude upe super protože tam hraje emily osment a ta vždycky dodá každýmu filmu šmrnc a abych nepropásla tenhle film tak si ho du pustit na youtubku tak zatim všichni ahojky *15*
  • escarlate

    :-)

    Film úplně super, hlavně díky úžasné Emily a sladkýmu Codymu... *1* Jinak fakt dobrý, ale ten konec byl takovej trochu divnej... *9* Aspoň by teda mohli udělat druhej díl, když to tak otevřeně skončilo... *1* Jinak fakt supeeeeeer *14* *1* *14*
  • vashley

    Je to takový dětský horor

    je to horo i pro malé (aspoň myslím) mně je 12 a nějak mně to nestrašilo *4*
  • Prosíím :)

    Ahoj,chtěla bych se zeptat,od kolika let je tento horor přístupný (jestli se na to může podívat moje mladší sestřenice).

    A jestli je to doopravdy nějakž silný(hoodně strašidelný) horor,nebo jestli to je něco jako ,,Monster House''(film).
    Předem díky za odpověď ;)
  • vashley

    Česky

    jj už je to na youtube i česky dneska se an to budu dívat *15* *15*
    Jestli ségra vypadne *5* *5*
    • Re: Česky

      co si tam na youtube zadas aby ti to nabehlo cesky???
    • Re: Česky

      dej mi prosim adresu na youtube pokud je to tam česky
  • šťastný HALLOWEEN :-D

    Hjky tento filmík jsem vidla česky a je upec namakaný hej dám vám odkaz ale je to po částech ale vy už si poradíte že jj ?! tak tadyk je ... http://www.youtube.com/watch?v=5j84HI_zDhU *5* upe mega film *14*
  • vashley

    Česky?Né an youtube ano!

    Ahoj *3*
    Film jsem viděla anglicky na DVD ale můžeš ho shlédnout na youtube.Ale jikde jsem to česky neviděla!!Jinak Cassie je moje dvojče!!!Má super styl ale moje mamka by se z toho zbláznila kdybych tak vypadala *1* *1* *9* *15* *15* *3*
  • t3rinka

    ??

    nevíte kde bych mohla kouknout na tento filmík....? *7*
    • t3rinka

      ??

      viděli ste ho česky....? nikde nemůžu najít ani titulky
  • Super

    Myslím, že Cassie má úžasnej styl. Je to prostě moje spřízněná duše *1* *1* *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit