Přejít na výpis diskuzí

Holky z naší školky

FILM 7.3.2009 23:43
  17 příspěvků

Chcete, aby z vaší dcery nevyrostla fňukna, která se při sebemenším problému sesype? Pošlete ji do školy St. Trinian’s! Tam vládne anarchie a mladé slečny musí mít pořádně ostré lokty, aby přežily svérázné metody svých profesorů a ulítlé nápady spolužaček. Jenže škola je právě před krachem, protože ředitelka tohoto podivného institutu si s ničím moc neláme hlavu, a to ani s upomínkami od banky, kterých už má pěknou hromádku. Takže je třeba vymyslet plán. Velmi chytrý plán, který škole vynese pořádný balík peněz. Co takhle ukrást obraz?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Písnička

Ahojky,nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička co je na konci jakože na tom večírku? Odpověď mi pošlete plsky na mentolka@seznam.cz děkuju *7* *3*
  • Co je to za písničku..:))

http://www.youtube.com/watch?v=jB5K E-JSC2c&feature=related
    plsky jak se jmenuje ta písnička v 5:55...nikde ji totiž nemůžu najít..a moc se mi líbí.. *3*
  • :-)

Krááásný filmík. *1* Já ho mám i na DVD v originálu *3* *1*
  • will0000

super

Skvělý filmík.Nejlepší jaký sem viděla
  • mauti.3

...

Luxusní filmek prostě *14*
  • miima

geniaalne

uplne geniaaalny film hlavne ta cast "je to krava" "Prosim?" "Emilly kravova protahni se vyborne skvele" *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • mamikalka

Re: geniaalne

jo to je fakt dobry *1* *1*
  • mamikalka

nej

je fakt husteej *1* *1* *1*
  • stariatka

LOVE

AHOJKY LIDIČKY TENHLE FILMÍQ FAT NEJ NEJ NEJ nevíte kde se na to můžu kouknout online??
    • Re: LOVE

no můžeš se na to mrknout tady: http://divx.kinotip.cz/holky-z-nasi -skolky-2007/ ale bohužel ten dabing jde trošku napřed než film:(
  • blonde

Maximum pro tenhle film!

Tak tenhle filmík byl asik nejvííc*1* ,,prostě z týřiditelky nemůžu jak to byl vlastně chlap:D, a ty umělý zuby jak měl:Dno konec prostě:D nejvíc St.Trinian´s...... *1*
  • kate97

moc moc moc Krásný

Ouu..tak tenhle film je mrtě hustej!!Ouu...Kurna ty USA herci jsou moc dobříí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit