Přejít na výpis diskuzí

Holky z naší školky

FILM 7.3.2009 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • barbi

    Jsou hustý!

    Moc se mi líbily a taky bylo dobrý,že měly vym,yšlený plán jako profesionální lupičky *3* *4*
  • martinka0001

    BEST!!!!

    Ahojky lidičky, že je film holky z naší školky upa BEST!!! Mě se moc líbil xD
    *1* *1* *1*
    • Re: BEST!!!!

      me se taky libil ume moc. Je to super film. Bylo taky dobry jak nakonec ten ministr vylezl z toho okna umene nahy, a tam byli ti fotografi. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Písnička

    Ahojky,nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička co je na konci jakože na tom večírku? Odpověď mi pošlete plsky na mentolka@seznam.cz děkuju *7* *3*
  • vriskot.xxx

    diskuze na lide.cz

    Lidi na lidech je diskuze o tomto filmu (nově) tady odkaz: http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&forum_ID=87800&auth=
    zatim *3*
  • miima

    geniaalne

    uplne geniaaalny film hlavne ta cast "je to krava" "Prosim?" "Emilly kravova protahni se vyborne skvele" *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • mamikalka

      Re: geniaalne

      jo to je fakt dobry *1* *1*
  • nikinaa007

    Jsou prostě boží!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cawec lidišky!!!!Ten film je ulpne supr čupr!!!!Moc se mi libi,je to husty no proste bomba!!!Nej filmik na svete!!!!!!!!!!!!!!!Nej byla ta loupez a jak ta reditelka letela na tom lane!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15*
  • kate97

    moc moc moc Krásný

    Ouu..tak tenhle film je mrtě hustej!!Ouu...Kurna ty USA herci jsou moc dobříí
  • blonde

    Maximum pro tenhle film!

    Tak tenhle filmík byl asik nejvííc*1* ,,prostě z týřiditelky nemůžu jak to byl vlastně chlap:D, a ty umělý zuby jak měl:Dno konec prostě:D nejvíc St.Trinian´s...... *1*
  • stariatka

    LOVE

    AHOJKY LIDIČKY TENHLE FILMÍQ FAT NEJ NEJ NEJ nevíte kde se na to můžu kouknout online??
    • Re: LOVE

      no můžeš se na to mrknout tady: http://divx.kinotip.cz/holky-z-nasi -skolky-2007/ ale bohužel ten dabing jde trošku napřed než film:(
  • mamikalka

    nej

    je fakt husteej *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit