Přejít na výpis diskuzí

Hooligans

FILM 4.3.2007 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • haley25

    hmmm

    je to skvělej film, překvapil mě ten konec...mrzelo mě, že umřel Pete ( oblíbila jsem si ho byl skvělý) *4* *3*
  • co to jako je??

    to si někdo dělá snad prdel??který idiot vkládal tyhle fotky k tomuto filmu??tyto fotky patří ke Green street hooigans.
  • t.d.vera

    Hooligans 2

    Dozvěděla jsem se,že bude Hooligans 2.Je to pravda?
    • Re: Hooligans 2

      Netvrdím, že je to špatnej film, ale děj se odehrává úplně jinde a prakticky nemá nic společnýho s původní GSE - skupinou oddaných fanoušků West Ham United..
    • andy-006

      Re: Hooligans 2

      Je to pravda. Už je. Budu to mít pujčený.
      • Hooligans 2

        ja uz to mam je to dobrej film
    • Re: Hooligans 2

      uz je
      • t.d.vera

        Re: Re: Hooligans 2

        Opravdu?Tak to musím vidět. *1*
  • hovna

    a je to GSE neboli Green Street Hooligans *3*
    • Re: hovna

      NE!! GSE Jako Green street Elite!!! ňoumo
  • yees

    Magor je trochu kurva ,ale je to stoletej kámoš...řepka jako hnědka londýnskej sleng ;) *4* *3*
    • Re: yees

      UNITED je asi docela dobrej. No Magora moc ráda nemám, ale je docela drsnej. *3* . Pete je krásnej a úžasnej *14* . Matt se mi moc nelíbí, ale je taky fajn. Charlie H, je dost dobrej. Fotbal mám jinak ráda, je fajn............. jinak fandím Spartě, a vy? *3* *1* *3* *15* . UNITED tak docela dobrej, ne? No já začínám mlít blbosti tak ahoj lidičky. A máte rádi street? Já ho sama tančím, ještě k tomu hraju fotbal a běhám taky moc ráda. A jaký sport mátě rádi vy? Tak ahoj lidičky a dobře se bavte. Sbohem. Nebo radši čau. *4*
      • t.d.vera

        Re: Re: yees

        Jo,Peta můžu je dobrej.Mám ráda fotbal a taky tančím street,ale jenom pro zábavu.Magora toho jsem nemohla vystát hned jak jsem ho uviděla,ale jinak Hooligans je good!
  • :-((

    sem fanda tohodle filmu, ale ten kdo k tomu filmu přidal ty 4 fotky tak je to idiot, protože si spletl dva kvalitaivně rozdílné filmy
  • pickwick

    úža

    tenhle film je úžasnej..dost mě překvapil...nemám slov,fakt..
  • hools

    chuliganum moc nefandim ale tohle je proste uzasny narez.Proste pecka
  • Hm??

    Ve všech filmech jde jen a pouze o myšlenku, kterou má a o způsob, jakým je před kamerou řešena. Samozřejmě velký podíl na tom mají i herci. Opět jde ale jen a pouze o to vybrat herce, který je schopen představit onu určitou myšlenku tak, jak byla míněna. V tomhle filmu se to svým způsobem povedlo. Je ovšem potřeba to pochopit.
    Btw. taky mě poměrně nemile zaskočila úvodní stránka filmu *7*
  • špatně

    popis a herci jsou k filmu Hooligans Footbal factory ale obrázek a fotky jsou k filmu Green Street Hooligans
    • Re: špatně

      anno anno nějakej idiot si spletl totálně filmy *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit