Přejít na výpis diskuzí

Hooligans

FILM 4.3.2007 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Forever blowing bubbles

    Podle mě je to film o skutečném životě Anglckých hooligans...Ve filmu poukazujou na to,že hooligans nejsou jen fanoušci co si po zápase rozmláti hubu,ale že jsou to normální lidi...stejně jako my...jsou to UČITELÉ,POLICISTÉ,ADMINISTRÁTO
  • jp

    jo a ještě sem zapomněla dodat, že název a popis filmu neodpovídá :)
  • o filmu

    Zajímalo by mě proč se vám ten film tolik líbil.. a fotbal nebo hooligans v tom prsty nemaj!!!!! Jde jenom a pouze o sladkýho Charlieho Hunnama.. a to je velká škoda!
    • Re: o filmu

      Ale prdlajs! Pochybuju, že se chlapům tento film líbil proto, že tam hraje Charlie Hunnam (nebo jak se jmenuje)... Tento film je prostě výbornej díky myšlence, díky provedení, díky prostředí, jistěže i díky hereckým výkonům...(atd atd) ten film má prostě hodně do sebe... Pokud se tobě líbil, a pokud to bylo jen kvůli tomu herci, tak jsi ho nepochopila (ten film, samozřejmě)... A měla by ses na něj podívat ještě jednou... *1*
  • Smutné

    Je to úplně nádherný film *14* o životě pravdivý, hlavne ten konec me dostal sem u toho bečela véc jak u nejakého romantického či katastrofického filmu! Proste tento filmík se dotal mezi mou 3 nejlepšich... Pouštám si skoro každy den sem z něj unešena *14* co dodat velice se povedl
  • Vidět

    Je to neuvěřitelně smutný film. A pravdivý *13*
    • Re: Vidět

      no moc smutnej film to neni teda až ke konci ale jinak jsou tam nejhustčí bitky a nejlepčí je vůdce firmy. gse *14* *14* *15*
      • Re: Re: Vidět

        myslím že je to fakt dobrej film dokážu se na něj dívat pořád do kola a neomrzí mě
        • Re: Re: Re: Vidět

          hej neposlete mi pls na email domi.kalus@seznam.cz fotku špíny je to muj nej ale nikde ho nemuzu najit .diky *5*
          • Re: Re: Re: Re: Vidět

            a Hooligans jsou nej oni jenom se nemaj chut zmlatiti ale jak to tam rikal pet proste udelat neco fakt dobryho o cem se bude psat! a je to nej nej nej film co sem videl je to proste o fotbalu a o hooligans alidem kteri si mylsi ze je to blbej film sprostej *1* nasilnej bych jim rozkoapl lebku protze to neni pravda je to o normalnich lidech s normalnima mylsenkama tady se dovidate ze tijou uplne normalne! *3* *3* nej film a pls neposlete fotku toho špíny?:D *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit