Přejít na výpis diskuzí

Iluzionista

FILM 4.3.2007 17:02
7 příspěvků

Nadaný iluzionista Eisenheim (Edward Norton) ohromuje čím dál více vídeňské publikum. O jeho výjimečnosti se dozvídá také korunní princ Leopold (Rufus Sewell). Krutý následník trůnu se rozhodne navštívit Eisenheimovo vystoupení se svou krásnou snoubenkou Sofií von Teschen (Jessica Biel). Ta si brzy uvědomuje, že zná mága z dětství. Téměř zapomenutý vztah znovu ožívá. Tajní milenci se rozhodnou dostát svému slibu z mládí a uprchnout spolu. Následujícího dne je však Sofie nalezena mrtvá. Zdrcený Eisenheim nedbá vyšetřujícího inspektora Uhla ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bajunka_p

...

konec sem pochopila hned,ae takovym mym zpusobe...zirani z otevrenou pusou.:D..fakt brutus zaver.je to zajimave natoceny a obsazeni take chvalim :)
  • nika.

Nika.

Naprosto dokonalej film....připadal mi zajímavej, když byla upoutávka v telce, tak jsem si ho sehnala a rozhodně mě nezklamal *1* Konec byl dosti složitej, musela jsem si to pak v hlavě pořádně srovnat, tak doufám, že jsem to pochopila dobře.... *3*
  • hani12

:-DD

musela jsem se na ten film podívat 2x aby jsem pochopila konec :-D
  • tituna.edw

The Illusionist

The Illusionist je vážně nádhernej film... ten absolutně nečekanej krásnej konec...všichni lidi kterým sem tenhle film ukázala,říkaly...to je nádhera...všichni na konci koukaly s otevřenou pusou...:)člověku až po druhém schlédnutí dochází že bylo všechno ukázáno:)neskutečně krásný...záhadný...
    Miluju věci,filmy,knížky,fantasy...je to jako na chvilku utéct od reality,náš svět je až moc nudný:) *9* *3*
    • maeve

Re: The Illusionist

Naprosto s tebou souhlasím, cítím to úplně stejně. Ten film mě dostal, byl to vážně úžasný zážitek, byla jsem jako v jiném světě, jako bych to prožívala s něma. No, prostě nádhera *14*
  • krásnej film

Tenhle film je užasnej.nic mu nechybí, je skvěle zpracovanej,nádhera:)
  • BRAVO

Budu zcela uprimna!Prvne jsem si myslela,ze to bude nejaka kravina k tomu kdyz tam hraje Edward Norton,ale zvedavost me nenechala v klidu a tak jsem si film pujcila.Nyni vam muzu rict,ze diky me zvedavosti jsem konecne objevila film ktery je BOMBASTICKY!Do toho filmu jsem se zamilovala a hrozne oblibila herce Edwarda!!! Takze velky obdiv za tenhle film-potlesk! S pozdravem Nikita Rufenacht

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit