Přejít na výpis diskuzí

Iluzionista

FILM 4.3.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maeve

    Re: The Illusionist

    Naprosto s tebou souhlasím, cítím to úplně stejně. Ten film mě dostal, byl to vážně úžasný zážitek, byla jsem jako v jiném světě, jako bych to prožívala s něma. No, prostě nádhera *14*
  • bajunka_p

    ...

    konec sem pochopila hned,ae takovym mym zpusobe...zirani z otevrenou pusou.:D..fakt brutus zaver.je to zajimave natoceny a obsazeni take chvalim :)
  • nika.

    Nika.

    Naprosto dokonalej film....připadal mi zajímavej, když byla upoutávka v telce, tak jsem si ho sehnala a rozhodně mě nezklamal *1* Konec byl dosti složitej, musela jsem si to pak v hlavě pořádně srovnat, tak doufám, že jsem to pochopila dobře.... *3*
  • hani12

    :-DD

    musela jsem se na ten film podívat 2x aby jsem pochopila konec :-D
  • tituna.edw

    The Illusionist

    The Illusionist je vážně nádhernej film... ten absolutně nečekanej krásnej konec...všichni lidi kterým sem tenhle film ukázala,říkaly...to je nádhera...všichni na konci koukaly s otevřenou pusou...:)člověku až po druhém schlédnutí dochází že bylo všechno ukázáno:)neskutečně krásný...záhadný...
    Miluju věci,filmy,knížky,fantasy...je to jako na chvilku utéct od reality,náš svět je až moc nudný:) *9* *3*
  • krásnej film

    Tenhle film je užasnej.nic mu nechybí, je skvěle zpracovanej,nádhera:)
  • BRAVO

    Budu zcela uprimna!Prvne jsem si myslela,ze to bude nejaka kravina k tomu kdyz tam hraje Edward Norton,ale zvedavost me nenechala v klidu a tak jsem si film pujcila.Nyni vam muzu rict,ze diky me zvedavosti jsem konecne objevila film ktery je BOMBASTICKY!Do toho filmu jsem se zamilovala a hrozne oblibila herce Edwarda!!! Takze velky obdiv za tenhle film-potlesk! S pozdravem Nikita Rufenacht

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit