Přejít na výpis diskuzí

Imaginárium Dr. Parnasse

FILM 12.1.2009 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1991
    *14* *14* *14*
  • crazy-x

    ='(

    no prostě dokonalý film =)) opravdu se povedl , a to , že Heath umřel , tak to se ani nedá říct jaká je to tragééédie *9* prostěěě , musím "oslavit" jeho datum ůmrtí , už to budou 3 roky *9* ='(((((( no je to škoda , ale film je to úúžasný ! *14* *4*
  • kino

    čauky nevíte někdo jestli je to v kinech??
  • emo-anne

    filmíík

    Upe skvělej filmíík!! videla sem ho včera:) bylo to i dost vtipný a skvěle udělanéé...sem nadšenáá:) ZAMILOVANOST!! *14* *14*
  • charlaine

    vážně super film

    tenhle film opravdu stojí zato vidět.Ať už kvůli ději,výpravě nebo hereckým výkonům.Doporučuji! *4* *4*
  • super!

    minulý týden jsem byla v cinestaru na premiéře a fajt úplně super film! děj a samozřejmě i Heath, Johnny, Colin a Jude. klidně bych na to ještě zašla *14*
  • joey.jordison

    imaginarium

    to bude skvělej film.. už se těšim *4*
  • ???

    Já jsem četla,že ho budou dávat až v lednu...jak to teda je??třeba v Palace Cinemas ho fakt dávaj až v lednu..koukala jsem na rozpis *7*
  • agnes1111

    Dotazík

    Promiňte, omluvte moji neznalost, ale... jaké teorii o jeho úmrtí věříte? Byl by schopný to udělat úmyslně a nebo to byla nehoda? Přee měl ještě malou holčíčku a pro ní stojí za to žít... *9*
    • sweet_terule

      Re: Dotazík

      Rozhodně nehoda, četla jsem o tom spoustu článků, měl v sobě minimum prášků, opravdu jen na spaní, nechtěl umřít....
      Už za měsíc je 2. výročí jeho smrti a já stejně jako loni držím smutek.... Co vy? ;)
    • alexxxik

      Re: Dotazík

      Přikláním se k nehodě.
  • marti.

    Tady jsou datumy, kdy u nas budou promítat tenhle film... Jeho poslední film :/ . Takže vsšichni musíme na premiéru.. :/

    Tenhle film budou dávat v ČR od 1.10.2009
    a v SK od 10.12.2009
    • Re: Tady jsou datumy, kdy u nas budou promítat tenhle film... Jeho poslední film :/ . Takže vsšichni musíme na premiéru.. :/

      cože? a není to trochu blbost, že by to tady bylo už v říjnu, když je tam napsané, že v kinech to bude od 11. listopadu? *7*
    • lue

      Re: Tady jsou datumy, kdy u nas budou promítat tenhle film... Jeho poslední film :/ . Takže vsšichni musíme na premiéru.. :/

      ČR 29.10. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit