Přejít na výpis diskuzí

Jak jsem poznal vaši matku

FILM 14.3.2008 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • abigor
    špičkovej seriál.. naprosto nemá chybu. Jeden z mála seriálů který sleduju pravidelně *3*
    • KristieS
      Jsem na tom stejně *15*
  • Úžasnej seriál :)..Doufám,že Barney a Robin budou nakonec spolu :) ..Já to s českým dabingem ještě neslyšela,ale věřim že neni tak špatnej jak si tu lidi stěžujou ...Originál je prostě originál :D
  • SERIÁL PŘÁTELÉ

    http://www.friends-sitcom.com/ Největší web o seriálu Přátelé. Vyměníte ikonky ?
  • :-))

    robin bude chodit s barneym pak je ta jejich parta donuti k rozchodu tak se rozejdou z barneyho je zase TEN barney :D a robin si najde v praci pritele nastehuje se k nemu prestane se vidam s kamosema on ju pak necha kvuli praci a vrati se k parte.ted si najde byt ve kterym bude mit potom aji decka ae ted je ten byt v desnym stavu tak ho rozmlati :) -konec 5.serie :) a ted se divam na 6. ktera se zacala visilat asi pred 3tydnama v americe :) *1*
  • marshal erickson

    objevila jsem odkaz na odhlaené fotky jasona segela co hraje marshla:D
    zde http://www.uloz.to/6074286/jason-se gel-rar *1*
  • dobik

    jgukfku

    To je fakt hustej seriál.Nevíte někdo kdo bude nakonec ta matka?Já sem fakt zmatená slyšela jsem že Robin si má vzít Barneyho a teď se teda rozešla s Teddem tak já už nevim a koukali jste včera na HIMYM??????
  • hanullka95159

    ...

    Nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička v 1. sérii v 8. epizodě "Duel"? Hraje když na konci spolu všichni jedí v té čínské restauraci. Díky za odpověď *4*
  • Seriál

    Je to super seriál. Já jsem slyšel na Coolu, že to je po Přátelích nellepší seriál a je to pravda. Ten seriál je *4* . Ale nejvíc mě serou ty, kteří si stěžujou na dabing. Prč se teda nenaučíte anglicky a neodstěhujete se do Ameriky? Tam češtinu slyšet nebudete, když se tam česky nemluví. Nechápu ty lidi, když sami mluví česky. Ať teda mluví anglicky a odstěhujou se do Ameriky. Já na ně tady zvědavej nejsem *16* *16* *10* *10* *8* *8* *13* *13*
    • Re: Seriál

      víš co di si poslouchat ten trapnej českej dabing když se ti to líbí ale pak ten seriál má někdy i jinej děj ty ignorante... někdy tam řikaj ale uplně něco jinýho a já bych docela rád slyšel to co tam doopravdy je *5*
    • buffy-slayer

      Re: Seriál

      Trochu silná slova řekla bych. Já se teda osobně přikláním k originální verzi a to ne protože by mi vadila čeština, ale upřímně. Ty dabingy jsou vážně hrozné... Ze začátku jsem se dívala v češtině, protože to stahuju pro bráchu a další, kteří zrovna moc titulky nemusí. Ale pak už došli dabované díly a já se začala koukat v angličtině. A byl to opravdu velký rozdíl. Samozřejmě, pokud to nikdo nesledoval v originále ale jen v čj tak mu to tak nepřijde. V dabingu není jedinej problém to, že těm hercům nepadnou vůbec hlasy i když na to si člověk časem zvykne, nejhorší na tom je, že oni musejí ten text překládat tak, aby top 'šlo do pusy'. Asi by nevypadalo zrovna nejlíp, kdyby se stále ještě mluvilo, ale herci by už vůbec nehýbali ústy. Takže v dabingu hodně často změní uplně význam atd.... Takže já se stavím k anglické verzi...
    • xtx

      Re: Seriál

      mně se líbí obě varianty originál i česká. teď už jsem si asi víc zvykla na tu českou, ale anglická s titulkama je taky dobrá.stejně je to pořád boží seriál, a líbil by se mi klidně i v japonštině. *15*
    • Re: Seriál

      A nebo ať to sami nadabujou, když si myslí, že to bude lepší
      • Re: Re: Seriál

        Ja myslim,nebo aspon u me to tak je,ze vetsinou to proste ti daberi uz tak nevystihnou,nepasuje ten hlas k te postave...treba u Simpsonu,tam je cestina si myslim mnohem lepsi nez hlasy puvodni,ale to je tak vse...naopak futurama je skvela v aj a treba i s titulkama,ale jsou situace,kdy ti urcity "joke" v ceskym dabingu nedojde,protoze oni ten text trochu upravi,aby to daberum sedlo do huby,aby to bylo spravne nacasovany s puvodnim hercem...a pri takovym ostrihani urcityho dialogu to ztrati pointu...nebo malokdy u takovyho komedialniho serialu dokaze daber "vytvarovat" hlas tak,aby odpovidal prirozene situaci,rychle reakci...coz je nejlip videt asi na Barneym...ten je v Aj uplne skvelej...
      • Re: Re: Seriál

        nejlepěší to je v originále s titulkama.. *7*
  • veja-lip

    online

    nevite kde by se dala shlednout how i met your mother v češtině /hlavne 3 a 4 serii/
    • Re: online

      http://www.sknazivo.php5.sk/serials /himym.php odkaz na českej dabing :)
    • Re: online

      online to je na mí stránce www.mapa5.estranky.cz. Ale jenom do 2. série
    • la.belle.avance

      Re: online

      3,4,5 série ještě není nadabovaná :)
  • adelushka.ady

    Britney

    Ahojky pls nevíte v jaký sérii se objeví Britney Spears???....a jinak je to suprovej seriál *3* *3* *15*
    • Re: Britney

      myslim že na začátku 4 serie *4*
    • la.belle.avance

      Re: Britney

      To kdybych věděla!! Ten díl sem viděla, je to ten jak Ted usiluje o Stellu - myslím že to bude 3. nebo 4.série, snad ti to trošku pomůže :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit